Fatiha Suresi Hüddamının Daveti

Fatiha Suresi Hüddamının Daveti

Fatiha Suresi Hüddamının DavetiFatiha Suresinin hüddamını davet etmek istiyorsanız aşağıdaki uygulamayı eksiksiz yapmanız gerekli. Yanında okuma adetlerinin bir eksiği ya da fazlası olursa hüddam gelmez. O yüzden tam sayı okuması gerekli. Hüddam geldiktan sonra istediğiniz dileğinizi ona söyleyebilirsiniz. Artık o sizin bir yardımcınız olacaktır.

Okuma Şekli

Pazar Günü Okunacak Kısım: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdü lillahi rabbil alemin (616 Defa)
Pazartesi Günü Okunacak Kısım: Bismillahirrahmanirrahim, Errahmanirrahim (616 Defa)
Salı Günü Okunacak Kısım: Bismillahirrahmanirrahim, Maliki yevmid din (856 Defa)
Çarşamba Günü Okunacak Kısım: Bismillahirrahmanirrahim, İyyake na’büdü ve iyya kenestain (1073 Defa)
Perşembe Günü Okunacak Kısım: Bismillahirrahmanirrahim, İhdines sıratal müstakim (Sayı Tarafımızdan Verilmedi)
Cuma Günü Okunacak Kısım: Bismillahirrahmanirrahim, Sıratallezine enamte aleyhim (Sayı Tarafımızdan Verilmedi)
Cumartesi Günü Okunacak Kısım: Bismillahirrahmanirrahim, Ğayril meğdubi aleyhim veled dalin (Sayı Tarafımızdan Verilmedi)

Her birini belirtilen günlerde sabah ve akşam namazlarından sonra belirtilen adetlerce okunuru. Okuma tamamlandıktan sonra hüddam sizi bekliyor olacak.

Not: Uyugulama tehlikeli olduğu için son 3 günün okuma sayılarını vermedik…

“Fatiha Suresi Hüddamının Daveti” üzerine 18 yorum

 1. Admin arkadas, ben bunu bugun yapmaya basliycam, sayilarinin tamami var bende, benim sorum ise sizin yazdiginiz tarifde bir eksiklik vargibi sailarin haricinde bazi dualar var onlarida yazmamissiniz.

  1. Siz yardimci olamazmisiniz tam olarak abna yazip gonderebilirmisiniz rica etsem hata memat meselesi israrim bu yuzden yardim edin lutfen

 2. Merhaba konulara bakarken dikkatimi cekti,huddam davet etmek bu kadar kolaymi?.Bu verdiginiz zikir normalde okunabilir bir zikir ve zikrin sabah aksam okunmasi gerektigini yazmisiniz bir davette baska ritueller olmasi gerekmiyormu?.Bunlari sormamin amaci davet etmek degil fakat bazen yuksek sayilarda esma yada ayet zikrediyorum ozaman okudugum esma yada ayetlerin huddamida geliyormu?

  1. Yüksek sayilarla okunurken her zaman dikkatli olunmali. Herkesin kaldirabilecegi sayi farklidir. O yüzden insana bir mürsid-i kamil gereklidir.

 3. Ya hocam ne olur acil bir durum var benim icin e podra adresime son 3 gunun okuma sayialrini yazip gonderirmisiniz hayat memat meselesi lutfen cok acik yardim edin bana

 4. Merhaba, Sitenizdeki paylaşımlarınızı takip ediyorum. Allah eksiklerimi affetsin duzenli okuduğum dua ve zikirler var. Sìze tamamen katılıyorum, hersey herkezle soylenmez, özellikle ķıymetini bilmeyen veya kötü amaçlı kullananlar içìn (gerçi herkez kendine yapar ne yaparsa) by yüzden bazı paylaşımları eksik vermenizi anlamıyorum. Hiç yayınlamasanız daha güzel değil mi?
  Lütfen benì yanlış anlamayınam ama maksadı paylaşırmısınız..

 5. Sayi verilenlen ayetleri ebced hesabi ile hesaplayin verilen sayilar ile hesapladiginiz sayi uyusuyorsa ebced hesabina goredir diger ayetleride ebced hesabi ile bulabilir siniz ama bana oyle geliyorki eksik olan sadece sayilar degil

Bir Cevap Yazın