Katı Kalplerileri Kuzuya Çevirin

Katı Kalplerileri Kuzuya Çevirin

Katı Kalplerileri Kuzuya ÇevirinEşinizin annesi size kötü davranıyorsa, iş yerinizde bir arkadaşınız sizin kuyunuzu kazıyorsa ya da patronunuz sizi işinizden bezdiriyorsa işte tam çözümü burada. Bu uygulamayla katı kalplileri kuzuya çevirin. Bir daha size asla kötü davranamayacaklar. Bu uygulamayı sadece size kötü davranan biri için yapın.

Aşağıdaki ayeti 1000 kere okuyup suya üfleyin. Her okumadan sonra üflenecek. Yani toplamda 1000 kere okunmuş ve 1000 kere suya üflenmiş olacak. Sonra o suyu mümkünse o kişiye içirmeye çalışın. Şayet bu mümkün değilse o zaman, kalbini yumuşatmak istediğiniz kişinin ayak bastığı yerlere okuyup üflediğiniz suyu serpin.

Okunacak Ayet:

İ’lemû ennellâhe yuhyil arda ba’de mevtihâ, kad beyyennâ lekumul âyâti leallekum ta’kılûn

“Katı Kalplerileri Kuzuya Çevirin” üzerine 15 yorum

 1. hocam bu duayı hangi gün ve hangi saatte suya okumamız gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim.teşekkürler

   1. Iyi geceler esim gazinoda calisiyo ve mesru bi Hayati var Ben onu o hayattan nasil koparabilirim hangi dua yada zikir yardimci olur

 2. Sûre ve dualar değerli şeylerdir. Öyle ki yukarilarda saklanır. Nasıl oluyor da bir dua suya okunup insanın ayaklarının altına dokulebiliyor? Bu günah değil midir?

 3. Hocam ben bu duayı şu maksatla okumak istiyorum bn açıktan okuyorum hocam fakat babam bazen bana bu konuda laf sokuyor beni kırıyor bunu bu davranış biçiminin beni üzdüğünü anlatmaya çalıştım ama devam ediyor hocam bu konuda bu duayı okusam fikrini değiştirip bana destek olur mu hocam değişir mi niyeti

  1. Tabiki faydasi olur. Daha baska dualar da mevcut. Sitemizden onlari da bulabilirsiniz. Yeni dualar da en kisa zamanda eklenecektir. Takip etmeye devam ediniz.

 4. Bn ortaokuldan sonra liseye devam edemedim hocam ailem göndermedi bnde saygı duydum bu kararına babamın karşı gelmedik fakat okumayı çok istiyordum annem ikna etti açıköğretim lisesine yazdırdılar bni ama babam bu konuda bana sürekli laf sokuyor bni sürekli manevi olarak üzüyor bunu değiştirmek için bu duayı okumak istiyorum hocam fikri değişsin istiyorum bana destek olsun yanımda olduğunu hissettirsin istiyorum bu maksatla okuyabilirmiyim önerir misiniz

  1. Bir önceki mesajda da yazdigim gibi okuyabilirsiniz. Baska dualar da gelecek. Onlari da okuyabilirsiniz.

 5. Suya okunup içirilecek falan büyü gibi.dogru olduğunu sanmıyorum.boyle işleri onaylamıyorum.kalpten inanarak.dua edilse.teheccude kalkipta.daha makbul olduğunu düşünüyorum..Selâm ve dua ile.

Bir Cevap Yazın