Siyah Kedi Hüddam Daveti

Siyah Kedi Hüddam Daveti

Siyah Kedi Hüddam DavetiHüddam davetleri konusunda aldığımız maillerin sayısı belli değil. Bu tür davetler için yeterli havas bilginiz olması gerekmekte. Ama yine de sizleri kırmayıp tehlikesi diğer davetlere kıyasla daha az olan, Siyah Kedi Hüddam Daveti vereceğim. Davet ettiğiniz hüddam size siyah kedi şeklinde görülecektir. Kedinin, yani hüddamın gelmesi için Kündür, Sandarus ve Pelesenk Tütsüleri yakmalısınız. Bunlar bir bakıma boyut aralar. Aşağıdaki kelimeleri saat 00:00 dan itibaren 1000 kere okuyunuz. Bu uygulmayı yaparken kesinlikle yalnız olmalısınız ve en ufak sesin olmaması gerek. Kedi geldikten sonra artık ne yapmak istiyorsanız yaparsınız.

Okunacak Kelimeler:
Heytalin Satyusin Taytusin Aluha Elacel Essaah
DMCA.com Protection Status

“Siyah Kedi Hüddam Daveti” üzerine 22 yorum

 1. Gerçekten bunlar tehlikeli işler. Tamam çağırdın ve geldi. Nasıl göndereceksin geri veya ne yaptıracaksın ona? Allah muhafaza gönderemezsen kafayı yersin. Bence normal ruhani davetleri daha az riskli. Çünkü, tamam hüddamda cinni ama çok daha güçlüsü…

  1. Bilgi verirken lütfen dogru bilgi veriniz, zira hüddam ruhanidir. Ruhaninin normali anormali olmaz. Her ruhani davetin riski vardir. Sadece bu hüddamlar da güc bakimindan ayridir. Sonucta hüddam cin taifesindendir.

 2. Zaten cinni demek cin taifesinden demektir. Birde bu bilgi değil yalnızca benim bana özel yorumum ve çekincemdi.

  1. Yine bir hatanizi düzelteyim. Cinni demek cinler demektir. Min el Cinni demek cinlerden yani cinler taifesinden demektir. Siz bu islere girmeden önce, Cin ne demek, iyice ögrenin.

   1. Ya Hocam, bilgi vermek benim ne haddime? Ben sade bir müslümanım, ne alimim, ne ulemayım ne de ahkam kesecek kadar bu işlerde bligiliyim. Dediğim gibi o sadece benim naçizane bir yorumumdu. Ben sadece bu güzel siteden öğrenip, yapabildiklerimi yapıp, dünyasını ve ahiretini kurtarmaya çalışan biriyim. Hele helede bilgi vermek hiç haddim değil. Siteniz çok güzel Allah razı olsun.

 3. Hocam hüddamı bu şekilde çağırınca anlaşma yapıp himayemiz altına alabiliyormuyuz Allahın izniyle.

   1. Peki hocam hüddam geldiğinde kedi olarak mı konuşucak benimle.Diyelim ki anlaştık ettik.Hüddamlar müslümanmı oluyor.Mesela beraber cemaatle namaz kılabilirmiyiz.Babam da korkmaz bu tür şeylerden,babamlada tanıştırabilir miyim beraber ibadet yapabilir miyiz?

    1. Bazen yazdiklarinizin ne kadar komik oldugunun farkina variyor musunuz? Ne demek babamla tanistirabilir miyim? Olmadi cay icmeye davet edin.

     1. Haklısınız hocam kusura bakmayın(diğer sorularıma cevap verirmisiniz)

 4. Bu konuda bi kaç soru sormak istiyorum

  1-Niye kedi olarak geliyo?
  2-Bize hangi konuda yardımcı olabilir mesela şifa konusunda yani tedavisi olmayan bi hastalık konusunda şifacı olabiliyormu?
  3-Kaç gün okumalı?
  4-Anlaşmamı yapılıyor?
  5-Nasıl gönderilir?

  Biraz fazla soru sordum ama davetten önce merak ettiklerimizi öğrensek daha doğru olur, hepsine cevap verirseniz memnun olurum.

  1. Niye kedi geliyor diye bir soru cok sacma. Insanlar niye 4 degil de 2 ayakli doguyor? Bunun gibi bir soru.
   Anlasma tabiki yapilir, bu anlasma neticesinde ne konuda yardim edecegi belli olur. Gelesiye kadar okunmali. Tütsülerin eksik olmamasi gerek, yoksa tüm cabalariniz bosa olur. Gönderme icin durum farkli. Bu diger hüddamlar gibi degil.

Bir Cevap Yazın