Denenmiş İstihare Tılsımı

Denenmiş İstihare Tılsımı

Değerli Dostlarım! Malumunuz odur ki, çok çeşit istihare duaları ve uygulamaları mevcut. Kimi kardeşlerimiz istiharedeki duayı ezbere bilemedikleri için, sağlıklı sonuç alamıyorlar. Ben size denenmiş istihare tılsımı yöntemini öğreteceğim. Yapılışı çok basit ve havasçıların sürekli başvurdukları bir istihare yöntemidir. Aşağıdaki yazıyı yatsı namazının ardından abdestli bir şekilde, üç gece boyunca sol elinizin içine yazıp, dünya kelamı etmeden uyursanız, biiznillah muradınızı rüyanızda göreceksinizdir.

Yazılacak Denenmiş İstihare Tılsımı:
Denenmiş İstihare Tılsımı

“Denenmiş İstihare Tılsımı” üzerine 4 yorum

    1. Bunu yüzlerce kere söylüyorum. Hem beni yoruyorsunuz, hem de kendinizi. Biraz siteyi arastirin. Ciktilarla olmaz bu isler. Özel safran mürekkebiyle yazilmasi gerekiyor.

  1. bu uygulamada bir cin veya melek mi bize olay hakkında bilgi veriyor yoksa rüyada istihare ettigimiz konuyu mu görüyoruz? şu yüzden sordum korunma duaları okuyorum o yüzden ilk söylediğim gibiyse cinse sanırım gelmiyor da o yüzden. bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler.

    1. Bu bir havas uygulamasidir. Dolayisiyla haber alma ruhaniler vasitasiyla olur. Korunma dualari okuyorsaniz haber almaniz güc olacaktir.

Bir Cevap Yazın