Etkili Kahır Duası

Etkili Kahır Duası

Gerçekten haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız, bu uygulamayla size zarar veren kişiyi Allah’ın izniyle kahredebilirsiniz. Size yaptıklarına bin pişman olacaktır. Yalnız şunu hatırlatmam gerekir ki; şayet haklı değilseniz bu uygulama geri döner ve hiç ummadığınız bir bela size musibet olur. O yüzden bu uygulamayı yapmadan önce iki kere düşün, gerçekten haklı mısınız diye. Bazen haklı olduğunuzu düşünseniz bile, Allah’ın indinde haksız olabiliyorsunuz. Bu çok etkili kahır duası, iki ucu keskin kılıç gibidir. Okuyan haksız olursa ona işler, okunan haksız olursa anında o kahrolur.

Kahır Duasının Uygulanışı:
Uygulamaya başlamadan önce, okumayı kim için yapacaksanız onu ve yaptıklarını zihninizde canlandırın. Sonra okuyabildiğiniz kadar “Allahümme Ya Kahhar” diyerek, “Rabbim bana zulmeden falan oğlu falanı Kahhar isminle kahreyle” diye dua edin. Daha sonra bir dilim ekmek ufalayın ve ekmeğe “Ya Kaviyy” diye 1000 kere okuyun. Okuma işlemi bittikten sonra, bu ekmek parçalarını kuşlara yedirin. Kısa zamanda size gerçekten haksızlık yapan kişi biiznillah uykularını kaçıracak, yaptıklarından kahrolacaktır. Bu uygulamayı gece şer bir vakitte yapınız.
Etkili Kahır Duası

“Etkili Kahır Duası” üzerine 16 yorum

  1. Hocam bir iftiraya uğradım o kişi yüzleşmiyo benle kocasına suçlu olmadığını ama bana karşı yüzleşme yapmıyor yapmadığına dair bu kişi için okuyabilirmiyim ve işlerimizin kötü olmadı için uğraşan arkadaşlar var şüphelerim var fakat emin değilim kim uğraşıyordu diye isim söylemeden o kişiyi diye okuyabilirmiyim tesekurler

  2. Haksızlığa uğradığım olayda bir değil, daha çok kişinin payı var. bu duayı uygularken o olayda payı bulunan kişilerin ismini hep birlikte kullanabilir miyim?

  3. yok hayır bakışlarıyla taciz ediyor adeta kadın kardeşimin sınavı kazandığını duyduğu akşamdan sonra kardeşim sebepsiz yere 3 gün ateşlerde yandı.ertesi yılda kardeşimi kaybettik. bir şey söyleyin ne olur. içim yanıyor adeta.

  4. ne olur yardımcı olun Allah tan başkası yardım edemez bana perişanım. Bir şey söyleyin.

Bir Cevap Yazın