Hz Hızır As’nın Şifa Duası

Hz Hızır As’nın Şifa Duası

Hz Hızır As'nın Şifa DuasıAllah-u Teala’dan her türlü şifa dileyen kişi, aşağıdaki duayı sabah akşam 7 defa okusun. Allah’ın izniyle bu duayla Allah’tan şifa bulur. Cenabı Hak tüm hastalara Şafi isminin hakkı için şifa versin. Amin!

Hz Hızır As’nın Şifa Duası:
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme la tüşmit e’dai bidai vec’alil kur’anel azime şifai ve devai feenel alilü ve entel müdavi.

Anlamı:
Allahım! Bana verdiğin bela ile düşmanlarımı sevindirme. Kur’an-ı Azimü-ş Şan-ı bana deva ve şifa eyle. Ben hastayım,tedavi edecek de sensin.

“Hz Hızır As’nın Şifa Duası” üzerine 2 yorum

  1. Hocam iyi akşamlar,
    Öncelikle sitede yazdığınız dualar için binlerce kez teşekkür ederim. Ben elimden geleni yaptıktan sonra Allah’tan isterim hep ve siteye koyduğunuz bir duayı okuyarak istediğim gibi iş buldum. Bunun için minnettarım.
    Bir haftadır erkek arkadaşımla hastaneden çıkamıyoruz. Kan testi endoskopi derken doktor helicobakter pylori ya da pankreas kanseri dedi. İlk önce bakteri için olan tedavi uygulanacak gerek görülürse tomografi çekilecek. Onun dışında gözünde üveyit (gözünü kaybetmeye kadar varan tedavisi 1-2 yıl süren ve ömür boyu 3 ayda bir kontrol gerektiren inatçı bir hastalık) tespit edildi. Moral olarak bitmiş durumdayız.
    Özetle sorum şu olacak; hem moralinin yükselmesi hem de şifa bulması için onun adına bu duayı etsem kabul olur mu?

Bir Cevap Yazın