Denenmiş Borçtan Kurtulma Duası

Denenmiş Borçtan Kurtulma Duası

Aşağıdaki esma ve duaları günde 21 kere okumayı adet edinen kimseye, Allah borçlarını ödeme kolaylığı verir. Hiç ummadığı yerden rızık kapıları açılır ve para gelir. Ne kadar maddi sıkıntısı varsa kurtulur. Dünya ve ahiret mutluluğuna kavuşur. Borçlarını ödediği gibi, zenginliğe de Allah’ın izniyle kavuşur. Lakin unutmamanız gereken bir şey var ki; Dua teslimiyettir. Kabul olacağından zerre kadar şüpheniz olmaması gerekir. Yoksa duanın bir ehemniyeti kalmaz.

Okunması Gereken Denenmiş Borçtan Kurtulma Duası:
Ya ilahel alihetir rafiı celaluhu. Allahümme ekfini bihalalike an haramike ve bifedlike ammen sivak.

Denenmiş Borçtan Kurtulma Duası Anlamı:
Ey hakkıyla mabud, şanı yüce ve en yüksek olan Allah’ım! Ey Rabbim! Helalinle beni haramdan koru, fazlınla beni zengin kıl, kendinden başkasına muhtaç etme!
Denenmiş Borçtan Kurtulma Duası

“Denenmiş Borçtan Kurtulma Duası” üzerine 8 yorum

 1. Selamlar,

  “Allâhümme ikfinî bi halâlike an harâmike VE AĞNİNÎ bi fadlike ammen sivâk” diye biliyorum. Hakikaten doğru biliyorsam buradaki eksiklik giderilmiş olsun niyetiyle yazdım.

  Selamlar…

  1. Bizim kaynaklarimizda yazdigimiz gibi, ama sizin yazdiginiz gibi de okunabilir. Sonuc itibariyle ayni dua.

 2. Hocam babam vefat etti ardından kardeşim dolandırdı neden başıma geldi diye isyan etmek istemiyorum ama 1 senedir tefeci bir adamla tüm malları alıp parça parça borç ödüyor çok sıkıldım şu anda göz yaşları ile yazıyorum size tavsiyeniz nedir düşmandan nasıl kurtulabilirim

  1. Allah yardımcınız olsun. Ümidinizi asla kaybetmeyin. Tüm dualara inanarak sarılın ve asla ama asla isyan etmeyin. İnşallah bu sıkıntıdan kurtulacaksınızdır.

 3. sayın hocam 8 ay sonra yoruma cevap vermişsiniz.insanlar manevi olarak sizden yardımcı olmanızı istiyor.biraz daha duyarlı olsak diyorum.

 4. Hocam Bu duamızda eksiklik olabilir mi?
  Allahümme ekfini bihelalike anharamike ve ağnini be fedlike ammensivak.

  Sitemizde görünende ve ağnini yok da acaba ben mi yanlış biliyorum yoksa sitemize sehven yanlış yazılmış olabilir mi.
  Gösterdiğiniz ve göstereceğiniz alakanıza teşekkürler. Selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir