İntikam Almak İçin

İntikam Almak İçin

Haksızlığa uğrayıp ta birinden İntikam Almak İçin aşağıdaki uygulamayı yapın. Sürekli yaptığımız uyarıyı yineleyelim. Gerçekten haksız olduğunuza eminseniz uygulayın. Aksi halde, uygulama size bela olarak geri dönecektir. Bu uyarıyı yaptıktan sonra gelelim uygulamaya.

İntikam Almak İçin

İntikam Almak İçin Yapılacak Uygulama:

Leyahımin Leyalağvin Leyafürin Leyarüsin Leyaruğin Leyaruşin Leyaşelşin.
Bu 7 ismi, ayın ışığının az olduğu vakit okuyun.

Daha sonra şöyle deyin:
Ya ruhaniyyeti şürürül kameri intekimü min fülan elfülani.

Burada fülan elfülani yerine, kimden intikam almak istiyorsanız, o kişinin ismini anne adıyla birlikte söyleyin. Hiç şüpheniz olmasın, Allah-u Teala intikamınızı alacaktır.

“İntikam Almak İçin” üzerine 31 yorum

  1. Ayin en nurlu oldugu vakit 14üdür. Bu miladi ayin ondördü degil, arabi ayin ondördü yani dolunay vaktidir. Burada anlatilmak istesen ilk dördün, son dördün zamanlari.

   1. Hocam sevdiğim insanı geri bana gelmesi için bu duayı yaptım üç gece ve sonucunu almak için kaç gün beklemek gerekir bunu merak ediyorum

  1. Intikami meleklerle mi alacaksiniz saniyordunuz??? Gereksiz yorumlar yapmayin, aksi halde siteye erisiminiz engellenecektir. Cünkü bu tarz yorumlar ilk degil sizin icin.

 1. bize durmadan kötülü yapan üzümüzü bağda çalmak isteyen zulum yapan biri var ve onu durduramıyoruz onu bunun ödetmek için herhangi dua var mı

 2. Hırsızıgeri.getirtmek için çok eski çalınmışada okunsa olurmu yani geri gelirmi

 3. İçimde bir şüphe var yanlış anlamayın sadece cevap almak istiyorum. Bir diğer yorumda cinlerin ismi geçiyor felan yazmıslar. Benim de doğal olarak bir sorum var. Bu paylaşımınız büyü ye girer mi?

  1. 48 saat 38dk sonra sonuç alırsınız. Lütfen bu tarz saçma soruları sormayın. Siz ne zaman öleceğinizi biliyor musunuz??? Dua da böyledir. Sonuç alıp alamayacağınız belli değil, bir de kaç gün sonra sonuç alırız diye soruyorsunuz…

 4. Hocam 4 gundur uyguluyorum okuduktan sonra kalbimde yanma oluyor dun gece beni terk eden esimi gordum ruyami hatirlamiyorum ama sabah kalktigimda ona karsi icimde kin vardi ve gun boyuda sinirliydim bunun sebebi ne

  1. Eşiniz sizi terk etti diye intikam almaya çalışıyorsanız, çok yanlış yapıyorsunuz. Zira gerek medeni hukukta gerek İslam hukukunda ayrılmalar caizdir. Böyle olunca sizin bu duayı yapmanız, o duanın size dönmesine bir vesiledir. Dikkatli olun.

 5. Merhaba, paylaşımınız için teşekkürler.
  Bu duaların arap harflerle yazılmış şekli var mı acaba? Arapça harflerle okuyunca daha iyi telaffuz edebiliyorum. Kelimeleri yanlış söyleyip farklı bir anlam katmaktan korkuyorum.

  Bir de “fülan elfülani“ kısmını nasıl söylemeliyiz? Mesela Ayşe oğlu Ali için “Ali ibni Ayşe” mi diyeceğiz?

  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir