Fatiha’nın Hüddamını Çağırmak

Fatiha’nın Hüddamını Çağırmak

Fatiha'nın Hüddamını ÇağırmakBir yazımızda, Fatiha Suresi’nin hüddamının davetinin nasıl olduğundan bahsetmiştik. Davetler içinde en tehlikeli olanı hüddam davetidir. Tabiri caizse bu her yiğidin harcı değildir. Ne yazık ki çoğu kardeşimiz bunun bir oyun olduğunu zannediyor. Cinlerden İfrit ile hüddam daveti ehli olmayan kişiler tarafından kesinlikle yapılmamalıdır. Eğer davet esnasında onları görünce korkarsanız (ki korkutmak isteyeceklerdir), o vakit aklınızı dahi yitirebilirsiniz. Yine de bu davetlerin nasıl yapıldığını merak edenler için, Fatiha’nın Hüddamını Çağırmak nasıl oluyor, kısmen yazalım. Sayfamız günde binlerce kişi tarafından görüntülendiği ve kimin ehil olup olmadığını bilmediğimiz için, bu hüddam davetini açıkça yazamıyoruz.
Gelelim Fatiha Suresi’nin hüddamını çağırmaya;
bir çok yerde farklı tertipler var, ama bunların içinde en çok kullanılan ve en çok davete icabet eden tertip budur. Bu zikrettiğimiz tertip hüddamın gelmesi açısından sayısız kere denenmiş bir davettir. Fatiha Suresi’nin hüddamını elde edince, onunla her türlü hayır ve şer işlerinizi yaptırabilirsiniz. Bir kaç basit örnek verecek olursam;

 • Definelerin yerini size söylerler
 • İstediğiniz kişiyi aşık edebilirsiniz
 • İstediğiniz kişiyi, eşinden soğutabilirsiniz
 • Cin musallatı olan birinin içinden cini def edebilirsini
 • Büyüleri batıl edebilirsiniz
 • İstediğiniz kişiyi huzursuz edebilirsiniz
 • Diğer cinleri hizmetinize alabilirsiniz
 • Bir kişi şuan ne yapıyor anında haber alabilirsiniz

Gördüğünüz gibi hem hayır hem de şer işlerde kullanabiliyorsunuz. Ama unutmayınız ki, hüddamı şer işlerde kullanmak Allah-u Teala’ya asi olmaya kadar gider.
Bu hüddamı elde etmek için üç gün oruç tutulur. Hayvansal gıdalardan kaçınılmalıdır. Bu oruçlu olunan üç gün boyunca gün içerisinde 1000 defa Fatiha Suresi okunur. Her surenin sonunda aşağıdaki kasemi de okumalısın. Böylelikle üçüncü gün hüddam gelir ve aranızda bir anlaşma yaparsınız. Artık onun size öğrettiği isimle onu istediğiniz an çağırabilirsiniz.

Her Fatiha’dan Sonra Okunması Gereken Kasem:
—> Bilgi amaçlı olduğu için kasemi paylaşmıyoruz. <—

“Fatiha’nın Hüddamını Çağırmak” üzerine 13 yorum

  1. Yazinin tamamini dikkatli okuduysaniz, bunun sadece bilgi amacli kisitli bir paylasim oldunu anlarsiniz.

 1. tamam bilgi icerikli bir anlatım oldugu kesin tesekkur eder allah razi olsun paylasimlariniz için ama kasemi yazıp gösterebilirmisiniz ? rica etsem acaba

   1. Hüddam Cin grubundandir ama koruyu yani görevlidir. Siz onu bos yere cagirirsaniz, iste o zaman zarar verebilir.

 2. Ben cok istiyorum.. Artik korkacak biseyim kalmadi Allah’tan baska. Cevaplarini ogrenmek istedigim hayati meseleler var.

Bir Cevap Yazın