Sırları Bitmeyen Esmalar

Sırları Bitmeyen Esmalar

Bu esmaların sırlarını ne kadar tarif etsek azdır. Doğaüstü güçlere sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezi. Mucizevi kurtuluşlara, maddi ve manevi hediyelere sahip olursunuz.

Günlük tek başına okunması gereken çok güçlü bir vird.

Sırları Bitmeyen Esmalar

1. Sırrullah
2. Dunillah
3. Nurullah
4. Zâtullah
5. Kuvvetullah
6. Kudretullah
7. Esma-ullah
8. Vücudullah
9. Allahü Ekber … Allahü Ekber … Allahü Ekber …

Sırları Bitmeyen Esmalar

Faziletleri

Doğa üstü alanlara girersiniz. Beyninizi kullanma gücünüz artar. Tüm hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

Hareket hızı tüm ilime hakim olma sabah, öğleden sonra ve akşam okuyun

Sırları bitmeyen esmaları 41 kez okuyup üflendiğin zaman görünmeyen varlıkları görebilirsin. Kalbini temiz tut ve Allah’a şükür edin ve manevi güç isteyin.
Oruçlu olarak okursan daha tesirli olur.

Kara Deniz ve Havada güvenlik için “Selâmün kavlem mir rabbir rahîm” üç defa okunur.

Astral Seyehat ve rüyada olacakları görmek için sırlı esma okunur

Ruhsal güç ve gayb

Önsezi güçlenmesi olayları gerçekleşmeden önceden bilmek veya hissetmek

Sırlı Esma Okumaları

Bu sırları bitmeyen esmalar Şeyh Sultan Murahiddin Gusti Amat tarafından yazılmıştır. Bu yüzden bu okumayı yapmadan önce Fatiha tevessül okumalarında ruhuna bağışlanır. Çok seçkin ve derin doğal mağrifet ve manevi kaliteyi arttırmak için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca tüm sıkıntılar, doğa üstü güç, üzerinde büyü, kötü enerji olanlar rüyalar, önsezi güçlendirme, akıl güç manevi ve diğer güç çeşitleri içinde okunur.

“Bismilahhirrahmanirrahim Sirrullahi Zâtullahi Sifatullahi Vücudullahi Ef’alullahi.La ilahe illallah muhammeden rasulullah

Selâmün kavlem mir rabbir rahîm. Vemtazül yevme eyyühel mücrimun

Başka bir okuma şekli:
“Yâ Hû sirrullah Yâ Hû sifatullah Yâ Hû zâtullah Yâ Hû vücudullah Yâ Hû ef’alullah”

Sırları Bitmeyen Dört Esma

Birincisi : Zatullahi (Tek Allah tanır)

Esması: Allah

Özel bir bölüm

İkincisi: Sifatullahi (Allah’ın doğasını bilmek)

Esması

El-Ehad
El-Evvelü
El-Ahiru
El-Hayyu
El-Cebbar
Er-Rahman
El-Vedüd

Üçüncü olarak: Vücudullahi (Allah’ın tanıdık formu)

Leyse kemislihi şeyün (Onun benzeri hiçbir şey yoktur.)

Esması

El-Batın
El-Lâtifu
Ez-Zâhir

Dördüncü olarak Ef’alullahi (Allah’ın işlerini tanıyın)

Esması

El-Halik
El-Muhyi
El-Mumit
El-Câmi
En-Nur
El-Ganiyyu

Mârifetullâh : (Allah’ı tanıyış bilgisi) özü farkındalıktır.

Birincisi: Lâ ilâhe illallahu : Allah’tan başka ilah yoktur.

İnsanın konumu,İnsanın yükümlülükleri, İç tutumu ve bilinci

Farkındalık mâ’rifet olmadan, insan hayatı mutlaka boş ve yalandır.

İkincisi: Muhammedün Resûlullah: Doğru düz ve ilahi öğretiler için Kuran-ı kerim ve peygamberin sünnetidir.Muhammed ilahi elçidir.

Üçüncüsü:

Bilinç kapısını mağrifet açtığı zaman göl suyundan öyle güzel bir zerafet akarki.

Farkındalık yolu mağrifet olduğunda yaşam “Allah Es-Samed ” yol doğru ve düz olur.

“Selâmün kavlem mir rabbir rahîm. vemtazül yevme eyyühel mücrimun”

NOT: Sadece Youtube Kanalımızda paylaşacağımız sırlı dua ve daha fazlasını kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.

Sitemizdeki diğer havas uygulamalarından faydalanmak için lütfen BURAYI tıklayın.

Sponsorlu Video

“Sırları Bitmeyen Esmalar” üzerine 63 yorum

  1. Şimdiye kadar bunu uygulayan kardeşlerimizde böyle bir durum zuhur etmedi Korunma duaları yaparsanız, rüyalarınızda korkutulmazsınız.

   1. Hocam sizden daha önce de dua istemiştim. Şu mübarek günlerde şahsıma dua ederseniz çok çok mutlu olurum. Allah ebeden razı olsun

    1. Değerli kardeşim, dua edeceğim. Şimdiden Allah yaptığımız ve yapacağımız duaları kabul eylesin.

     1. Neden paylaşımlara devam edilmiyor bakınız sitenizin CEOsuda düşmüş sevgili kardeşim paylaşımlarınızı bekliyoruz

    1. Bu zikirden ziyade daha önce yorum yapmış olduğunuz konunun zikri telekinezi gibi güçlerin gelişmesine fayda sağlar. Ayrıca bu tür çalışmalar öncesinde de çakralarınızı açmanızı öneririz. Bunun içinde sitemizde ayrı çakraları açan zikir mevcut.

  2. Onlar insanları korkutmayı severler.Sen birşey yapmasan da rüyanda seni korkutabilirler.Bunun için yatmadan önce 3 ihlas 3felak 3nas 1ayetel kürsi 1fatiha okumalısın.Ondan sonra yatağa besmelesiz girme.yoksa onlar orada olduğu için seni rahatsız ederler.

 1. Hocam 1 den 9 a kadar olan esnafların okuma şekli şöylemi 41 defa srrullah okuyup sonra 41 defa Dunillah diye 9a kadar olan esmaları tek tek 41 defa sraýla okuma şeklindemi yoksa Srrullah Dunillah Nurullah Zatullah Kuvvetullah Kudretullah Esmaullah Vucudullah Allahuekber şeklinde hepsini peşpeşe paragraf gibi okuyup bu şekildeki 41 okuma yapmaliyiz

 2. Hocam yakinda bir kitabim cikiyor kendine kocluk etmek ile ilgili rehberlik eden kisisel gelisim türü
  kitabin ikinci yarisina esma ve ayetlerden eklemek istiyorum uygun olur mu

   1. Hocam ilk niyetimiz Allah rızası ayrıca bu esmalar kalp gözünü açmak içinde okunabilir mi?

 3. Hocam merhaba ben bu duayı Oğlum için okumak istiyorum 16 yıl hapis kararı çıktı temize çıksın diye okumak istiyorum çok kötü durumdayız ve sizlerinde dualarını bekleriz ..Bir de herzaman mı okunacak bu dua vakti zamanı varımdır. .

 4. Cenabi Rabbim sizden razı olsun sizi yetiştiren anadan babadan hocalarinizdan hepsinden razı olsun paylasimlarinizi takip ediyorum gerçekten özeller başarılarınizin devamini dilerim

 5. Sıralanan isimlerin anlamlarına bakınca söz ettiğiniz virdle alakası yok olduğunu düşünüyorum ama kafam çok karıştı bir çıkmaza girdim

 6. ya ben aslında doğa üstügüçlerimin olmasını çok istiyorum fakat görünmeyen varlıkları görmekten çok korkuyorum hemde çok fazla korkuyorum hem bide bunlar büyüyse ne yapıcam bide günahsa ne yapıcam hem yani belki gerçek bile deildir bunlar o zaman herkez okusun bunları herkezin özel gücü olsun hem doğru olsaydı haberlere de çıkardı bide doğru olsaydı herkezin özel güçleri olurdu biraz da saçmaaa

 7. Arkadaşlar aranizda hiç bu zikrin faziletlerini deneyimleyen varmi? Mesela kaç zaman yaptiniz ve faziletlerini yaşadınız? Ufak da olsa bir şeyler anlatirmisiniz?

  1. Onlari görmek o kadar kolay degil. Velev ki gördünüz, niyetinize bagli. Haram isler pesinde olani yapmamalari icin korkutabilirler.

 8. kalp gözü ile ilgili size sorularim olacakti, size özel mal den nasil ulasabilirim acaba? Allah razi olsun paylastiginiz mucize dualar icin

   1. Hocam benim yıllardır uyku problemim var uykuya dalamıyorum dalsamda uykum çok hafif en ufak sesde uyanıyorum hiç dinlenmiş ve dinç olamıyorum ayrıca takıntı okb ve panik atak da var bu sorun hayatımı mahvetti memurluğu bıraktım okulumu bitiremedim Allah aşkına yardım edin çok zor durumdayım artık dayanacak gücüm kalmadı

 9. ben bu 9 zikirden birini seçsem sürekli okusam olur mu yine?(farkındalık,doğa üstü güçler için)bunun için hangisini seçebilirim.sabah akşam sürekli okuyacağım.

 10. Merhaba,bu aralar sirli esmalar cok karsima cikiyor,okumak istiyorum fakat cekiniyorum cunku ben doga ustu alanlara veya gorunmeyen varliklari gormek istemiyorum.Ben yillardir donup dolasip yasadigim maddi sIKintilar icin okumak istiyorum ve cok etkili oldugunu okudum ve bir zamanlar sizinde uye oldugunuz forumda farkli okuma sekilleri oldugunu yazmisdiniz.Simdi sizden ricam maddi kapilarin acilmasi icin okuma sekli yine aynimi yoksa farkli okuma sekli varmi.Cevabiniz icin simdiden tesekkurler

  1. O varliklari görmek o kadar kolay bir sey degil. Cogu kisi de bilmeden baskalarini bos yere korkutuyor. Okuyun bir sey olmaz. Benim yazdigim bu sekillerde okuyabilirsiniz. Ayrica rizik icin cok fazla ve gercekten cok etkili paylasimlarda bulundum ve halen daha bulunmaktayim. Onlari da okumanizi siddetle tavsiye ederim.

   1. Cok tesekkur ederim,Rabbim yureginizdeki tum dileklerinizi kabul etsin.Bir niyet icin sadece bir zikir yapin bir kac zikri karistirirsaniz enerji karisiyor deniyor genelde ondan sadece bu zikre devam etmeyi dusunmustum.Konularinizin takipcisiyim gercekten cok degerli paylasimlariniz var ve bunu cikarsiz yurekten yaptiginiz icin Allah iki cihandada sizden razi olsun.

  2. Yok kardeşim sakın ha ifritlerin,cinlerin musallatına uğrarsınız kimse kurtaramaz sizi. Bir mürşide intisap etmeden, kendi başına zikir çekenler ruh ve sinir hastalıkları servislerinde ölümü bekliyorlar.

   1. Kardesim senin dedigib olay virdi ezkar icin gecerlidir bunları avamda yapabilir gunde 2500 gecmezsende birsey olmazz korkutma yapmaaa

   1. Selâmün aleyküm hocam .bu zikirlerin anlamları nedir ? Burada Allahin Rızası dışı bir kelime yok değilmi?

    1. Sevgili kardeşim bu doğa üstü güçleri kaldırabilir misin taşıyabilir misin… Zahmetsiz rahmet olmaz….?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: