Sevgi Gayb Kapılarını Aralayan Beyit

Sevgi Gayb Kapılarını Aralayan Beyit

Sevgi ve Gayb Kapılarını Aralayan BeyitBu beyitin faziletleri çoktur. İnternette kopyala yapıştır prensibiyle sayfalar açıldığı için hep hatalı paylaşılmış. MucizeDua olarak sizlere doğru paylaşımı yapmayı borç biliriz. Bu yüzden dua ararken ilk önce bizlere doğruluğunu sorun. Bu beyitler Hz.Ali (r.a.) tarafından, İmam Gazali Hz. vasıtasıyla ulaşmıştır. Birini seviyorsanız ve o kişi sizi sevmesini istiyorsa bu beyitleri günde en az 7 kere okuyunuz. O kişiyi hayal ederek okuyabilirsiniz. Genel bir okuma yaparsanız, toplumda sevilen biri olursunuz. Çok sırlı beyittir bunlar. Ama devamlılık şarttır. Hayretler içinde kalacağınız gayb kapıları sizler için aralanacaktır.

Okunacak Beyitler:

Efıd li minel envari feydate müşrikın
Aleyye ve ahyi meyte kalbi bi taytağet
Ela ve elbisenni heybeten ve celaleten
Ve küffe yedel a’dai anni bi ğalmehet
Ela vahcübenni min adüvvin ve hasidin
Bi hakkı şemahın eşmehın sellemet semet

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN ücretsiz abone olmayı lütfen ihmal etmeyin.

Diğer faydalı havas uygulamaları ile alakalı yazılarımızı BURAYI tıklayarak inceleyebilirsiniz.

“Sevgi Gayb Kapılarını Aralayan Beyit” üzerine 28 yorum

  1. Merhabalar neden paylastiginiz duaların manalarınida paylaşmıyorsunuz. Anlamlarını bilerek okumak daha efdal diye biliyorum.
    Hayırlı günler

  2. Ben sizden akil istemedim yardim istedim. Tabi ki okuyorum ama yanlis yapmamak adina emin olmak istedim.bugun bayram farkindamisiniz????

    1. Yumuşak g yi okuyamıyorsanız Kur’an-ı Kerim’in kalbi olan Fatiha Sure’sini de okuyamıyorsunuz demektir ki bu çok vahim bir durumdur. Ne olursa olsun okumanız gerekmekte.

  3. Mucizeler olsun diye niyet ettim ve sevdigim kisiyede. Birde ben ya nurullah olan sirli esmalari her ezanin pesinden 41 ya da 99 ya da 101 kez zikrediyorum.

  4. dua sitelerini aylardir gezen takip hatta uye olan biri olarak demek isterim ki sizin paylasimda bulundugunuz dualar mucizedua mahsuz bu yuzden tesekkur ederim degerli paylasimlar yapdiginiz icin.ve sabrla sorulara cevapladiginiz icin.
    bu sozleri yazmak icimden geldi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: