Kasemül Süleymani

Kasemül Süleymani

Son zamanlarda bizlere yöneltilen soruların başında, cinlere hükmetmek geliyor. Kasemül Süleymani, Hz. Süleyman tarafından okunan bir kasemdir. Cinler, Hz. Süleyman A.S.’a karşı geldiği zaman bu kasemi bir defa okurmuş. Okuduktan sonra cinler asla ona karşı gelemezmiş.
Kasemül Süleymani’yi bütün amellerde kullanabilirsiniz. Bu kasemin okuma adedi günde 21 defa olup, okurken de kündür, lüban amberi, dövülmüş cavi ve kizbere tütsüleri yakılır. Bu kaseme Zecri Süleymani de denir.

Kasemül Süleymani

Okunacak Kasem:

Bismillahil hayyül kayyümür rahmanirrahim. Rabbi Cibril ve Mikail ahin ahin ahin Ahiyyen Şerahiyyen Ahiyyen Hahiyyen Nemahiyyen edunayi esbaütin ali şeddayi Şelacasin Şelyekuşin Taltıkeşin Tatkelyuşin Mehluşehın Behmeşin Hemyuşin Yeşhişin Şenaheşin Mertatkeyuşin Nafehlemin Ğuyusen Nafğalasavesin ma a’zamü hazel kelamü ma a’zamü sultanillahi uhtirika men asa esma allahü binnaril mükadeti asikubihimür racifi vel fezeış şedidi ver rev-ıl azimi vel azabil elim.

DMCA.com Protection Status

“Kasemül Süleymani” üzerine 7 yorum

  1. lüban amberi dediği normal amber midir? yoksa başka bir amber çeşidi mi? dövülmüş cavi dediği cavinin toz hali sanırım, değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir