Satılacak Ürün İçin Vefk

Satılacak Ürün İçin Vefk

Vefklerin yapılışı ve hazırlanışı tamamen ayrı bir ilim gerektirir. Vefki yapacak kişi, hangi iş için yapacaksa uygun saatte yazmalıdır. Yine kullanılacak kalem ve mürekkep de ona keza ayrı olmalı. Vefki yapacak kişi, her daim abdestli olmalı ve sadece vefk yazmak için o kıyafetleri giymelidir.
Çok fazla vefk çeşitleri vardır. Vefk hakkında çok kısa bir bilgi verdikten sonra bilgilendirme amaçlı bir foto paylaşalım.
Satılmasını istediğiniz bir ürünün üzerine aşağıdaki vefki koyarsanız, o mal en kısa zamanda satılır. Bu defalarca tecrübe edilmiş bir uygulamadır.

Satılacak Ürün İçin Vefk:
Satılacak Ürün İçin Vefk

Bilgilendirme amaçlı olduğu için Vefk yarım verilmiştir.
Vefk yazdırmak isteyen kardeşlerimiz, dilerlerse bizimle iletişime geçebilirler. Sitemizin üyelerinden Mısırlı Sami Hoca’nın engin tecrübelerinden yararlanabilirler.

“Satılacak Ürün İçin Vefk” üzerine 9 yorum

  1. hocam merhaba satmaya çalıştığımız bi kaç malımız var da bunları satabilmek için bu vefki yazabilir misiniz?

  2. Ben ürün satış işindeyim ve ürünlerimi itirazsız satmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. İletişim için mail adresim *****@hotmail.com cevabınızı bekliyorum iyi günler.

  3. Hocam bizim arsalarımiz ve evimiz var Van’da amcamlar haklarimizi yıllardır yiyorlar. En Son tapusu bizde olan evimizı sattılar mahkeme açtık hakim beraat ettirdi kısacası herkesi satın alıyorlar ve yetim hakkı yiyorlar. Bizde burada çok sıkıntılar çekiyoruz. Bu vefk satılacak şeyler üzerine yapılır demişsiniz bizim yerler vanda örneğin evimizin üzerine nasıl yapılabilir. Ve yerlerimizi nasıl satabilir sıkıntılardan kurtulabiliriz.

    1. Sıkıntı duaları sitemizde fazlasıyla mevcut. Konuyla alakalı olmayan diğer konuları da iletişim kısmından sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: