Ruhi Sıkıntıların Gitmesi İçin

Ruhi Sıkıntıların Gitmesi İçin

Yaşadığımız düzen bizleri sürekli ruhi bunalımlara itiyor. Gerek iş yaşantımızdan, gerekse iki ilişkilerden kaynaklansın ruhi sıkıntılar bizleri bırakmıyor. Derdi veren Allah, dermanını da vermiş. Bir kim Ruhi Sıkıntıların Gitmesi İçin aşağıdaki uygulamayı eksiksiz ve inanarak yaparsa, Allah’ın izniyle ruhi sıkıntılar ondan gidecektir.

Ruhi Sıkıntıların Gitmesi İçin Yapılması Gerekenler:

Aşağıdaki beyiti hurufu mukattaa olarak bir elmanın üzerine yazar ve o elmayı yerse, Allah’ın izniyle o sıkıntısı çok kısa bir zamanda gider.
Yine bu beyiti cam bir kabın üzerine yazar ve üzerine zemzem ile doldurup içerse, biiznillah çok faydasını görür. Sakın normal mürekkeple yazmayınız.

Yazılacak Beyit:
Ruhi Sıkıntıların Gitmesi İçin

“Ruhi Sıkıntıların Gitmesi İçin” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba duayı elmanın üstüne yazmak istiyorum fakat fotoğrafın aynısını yazacağız değil mi,birde ne ile yazmalıyız mürekkep yerine,ayrıca arapça yazmayı bilmiyorum fakat yazıyı yazabilirim sanırım öyle uygun olur mu ?

  2. Sayın Hocam, Allahın bereketi ve rahmeti üzerinize olsun. Paylaşımlarınız için Allah razı olsun. Ben sizden birsey öğrenmek istiyorum. Yazılacak dua ya da vefk ler için icazet mi almak gerekiyor? Uygulaması Hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen. Selam ve dua ile…

    1. Allah razi olsun sizden de. Bazi vefk ve tilsimlar icin icazetiniz olmasi gerek. Ama biz elimizden geldigi kadar bunlari elemeye calisiyoruz. Yani sizlerin de yapabileceklerini paylasmaya özen gösteriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: