Rızık Tılsımı

Rızık Tılsımı

Dostlarım! MucizeDua olarak, sizlere gerek medyumların, gerekse bu işi parayla yapan sözde hocaların rızık için hazırladıkları bir tılsımı paylaşacağım. Bu Rızık Tılsımı gerçekten çok etkili. Bahsettiğim gibi, çok kişi tarafından kullanılır. Tılsımı iyi bir saatte, safran karışımıyla yazınız. Mümkünse hoş kokularla tütsüleyiniz. Ama lütfen şuna dikkat edin. Piyasada tütsü adı altında, Çin Malı uydurmalar satılmakta. Bunlardan kaçınınız. Zira bunlar tütsü görevini görmezler. Bunu yazdıktan sonra, tılsımı üzerinizde taşıyınız. Aynı zamanda gün içerisinde de tılsımı sayı tutmadan okuyunuz. Kim bu tılsımı taşırsa, Allah’ın izniyle rızkı acayip şekilde artar. Rızık kapıları kendisi için açılır. Borçlu ise, borçlarını ödeme imkanı doğar.

Yazılacak Rızık Tılsımı:
Rızık Tılsımı

Okunacak Dua:
Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rabb Ya Rabb Ya Rabb Ya Hayy Ya Hayy Ya Hayy Ya Kayyum Ya Kayyum Ya Kayyum Ya Zel Celali Vel İkram Es eluke bi ismikel azim en terzukni rizkan helalen tayyiben bi rahmetike ya erhamerrahimin velhamdülillahi rabbil alemin.

“Rızık Tılsımı” üzerine 29 yorum

 1. bu tarz yazılıp taşınan uygulamalarda “harekesiz” yazmanın nedeni var mı acaba? yoksa harekeli yazılsa da farketmez mi? hocalar da böyle yazıyor muskalara nedenini merak ettim doğrusu. ayet vs. yazmak istediğimizde hareke yazmamak daha mı doğru?

  1. Harekeler Osmanli tarafindan okumanin kolaylastirilmasi icin gelistirilmistir. Asil ilk el yazmasi Kur-an’i Kerimler’de harekeler bulunmaz. Bu sebepten dolayi bu tür uygulamalarda da yazilmasina gerek yoktur.

 2. google play veya app store da yıldız saatleri diye bir uygulama var. onu indirip gezegene saatlerini takip edebilirsiniz googledan hayır şer saatlerini aratıp öğrenebilirsiniz. dahası bu uygulamayı indirdiğinizde, tüm jupiter ve güneş saatleri hayırlı saatlerdir hayır şer saatleri bulamazsanız bu saatlerde rızık uygulaması yapabilirsiniz. perşembe jupiter vakti sabahı ilk gün doğma saati jupiter rızık konusunda en uygun zamandır rızık konusunda okumalar yapabilirsiniz. cuma günü güneş vakti veya namazdan hemen sonraki venüs vakti rızık okumaları için uygundur. cuma akşam namazına 45 dk. kerehat vakti jupitertir. her türlü dua için uygun zamandır.

  1. Güneş gezegenin hakim olduğu gün Pazar dır.. ve güneş saati şifa rukyeleri için uygundur

 3. Hocam arapça sında rizgan kelimesinden sonra bi rahmetike diye yazılmış. Sizin türkçe yazınızda rizgan helalen tayyiben diyo arapçasında helalen tayyiben yok onu sormuştum

  1. Helal rızık olarak okunmasında fayda olduğu için onu öyle yazdık Genel rızık dualarında öyle okunur Okumayabilirsiniz de Size kalmış bir durum

 4. Peki üstad son bi soru. şimdi ben elazığ da oturuyorum burda bi tane Allah dostu gördüğümüz birinden rızk için Muska almıştım.. ikisini bir taşısam olurmu yoksa enerji yığunluğundan fayda etmezmi

   1. Anladım hocam . her günün gece ve gündüzündeki şer saatleri değişiyo hâliyle. şer saati utrait zühre müşteri gibi..

 5. hocam tütsü olarak akgünlük yaksam olur mu? lakin o akgünlüğü kiliseden aldım türkiyede yaşamadığım için aktarda yok böyle şeyler…bi mahsuru var mi? bir de…bu sorumu da cevaplarsanız çok müteşekkir olurum…bi tılsım var rızıkla alakalı..ayın parlak olduğu vakit cuma günü sela ile ezan vakti yazmak lazım..hem dolunay hem cuma günü olması lazım..mesela bu ay benim yaşadığım şehirde dolunay atıyorum perşembe gününe denk geliyor ama cuma günü ayın parlaklığı 98-99 % diye hesaplıyor..yani cuma günü yazsam olur mu? zira dolunay ve cuma günü sadece 2017 -ye denk geliyor…cevaplarsanız çok sevinirim…saygılar..

  1. Tütsünün kiliseden alınmasının bir sakıncası yok. Sadece bazı ufli ve sufli varlıkların hoşlandığı belirli tütsüler oluyor. Onların davetinde sadece onlar kullanılmalı. Ama bunda bir sorun olmaz. Cuma sela ile ezan arası şerefli vakitlerdendir. Hayır işleri o zamanda yapılır. Hem dolunay hem perşembe olacak diye bir şey yok. O yanlış bir bilgi. Ayın parlaklığından denilmek istenen arabi ayın 14. Günüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: