Tican Daveti

Tican Daveti

Tican DavetiHavas uygulamalarında çoğu eşraf amelin ardından Tican Daveti okumuştur. Tican Daveti, yapılan uygulamanın süratini ve icabetini çabuklaştırır. Eğer bu davet dağlar üzerine okunsaydı, dağlar paramparça olurdu. Tican Davetinin, ruhani varlıkların kralı olan Seyyid Meytetarun’un tesbihi olduğu söylenir. Tican Daveti, kötülükleri def eder, iyilikleri kendine çeker. Belli bir okuma zamanı olmaksızın, her uygulamanın ardından okunulması gerekmektedir. Her uygulamanın ardından okuyamayacaksınız, en azından yatmadan evvel bir kere okunulması münasip görülmüştür. Çak faydasını gören kişiler vardır. Günde en az bir kere okursanız, biiznillah sizler de faydasını göreceksinizdir.

Okunacak Tican Daveti:

Allahümme Ya Dehmisan Dehleyleva İlahün Meytatarun. Ellezi anet lehül vucuhü ve haşeat lehül esvatü ve zellet lehüş şumuhul bazihat.
Allahümme Ya Nura Erışin Erğaşişin Erği Lağşunin Lağtunin. Ellezi zelle külle şeyin li kudretihi ve sultanihi.
Allahümme Ya Şebeyraşervin Eşmehin Eşfan Eşğun. Ellezi istidaet bi nurihi ehli semavatihi ve ardıhil hamidi li nurihi külle dıya-i ve behceti.
Allahümme Ya Melekuti Malihin Melehin Melihan Malihun. Ellezi melikü bi ızzetihi ve kahru bi ceberutihi veste’sertehüve ğalebe bi kuvvetihi fela şeye yukavimete.
Allahümme Ya Allamü Alimü Erğalin Erği Erğan Darğun Keznun Şemhin Şemhisan Meşlamun. Ellezi İnnema emruhu iza erade şeyen en yekule lehü kün feyekün. Fe sübhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi turceun.
DMCA.com Protection Status

“Tican Daveti” üzerine 13 yorum

 1. “Seyyid Meytatarun ruhanilerin Kralıdır” olayı ve Rahmani olduğu doğrudur.

   1. Hocam bana Tican daveti nin Türkçesini atarmısınız (orada ilahun MEYTATARUN diyor okurken yanlışlıkla şirke girmeyelim.)

 2. Merhabalar oncelikle sitenizi rastlanti eseri gördüm. Burada bahsi gecen konularla ilgili (havvas vs.) pek bilgimin olmadigini belirtirim. Ancak dileme ve kalbime kolay gelen bazi duaları okuyorum. Hayrini gormeyi dilerim. Affiniza mahcuben bir soru sormak isterim. Tican duasini baska sitelerde farklı versiyonda yayinlandigini gördüm. Sizin yayinladiginiz duanin enerjisi daha güçlü daha temiz ve okunmasi daha kolay geldi bana. Acaba bu ve baska bir suru duanin farkli versiyonda yayinlanmasi nedendir? Çünkü hayir dua edip dileklerimin ve niyetlerimi gerceklesmesini talepedeyim derken şerr maruz kalmaktan imtina ediyorm. Bu konuda beni aydilatirsaniz memnun olurum. Tesekkur ederim. Saygılar

  1. Merhabalar, internette cogu bilgi kopyala yapistir seklinde oldugu icin, cogu bilgi yanlis. Emin olmadigimiz bilgileri paylasmiyoruz. Sitemizde dualari gönül rahatligiyla okuyabilirsiniz.

 3. anladım üstad Allah razı olsun.. peki bu hayır şer zühre müşteri gibi zaman tablolarını ne zaman yazarsınız? birde yazarken üstad mesela zühre saati şu işe yarar müşteri bu işe diye açıklayıcı olsa sizde çok soruya mazur kalmazsınız..

  1. 1 hafta gecmeden yayimlamis oluruz Insaallah. Dediginiz gibi aciklamali bir sekilde hazirlamaya calisiyoruz.

 4. yani mesela diyelim bi vird okunduğuna yadasizin verdiğiniz tılsımlardan biri yapıldğında üzerine okunsa iyi olur gibi

  1. Aynen öyle. Tamamlayıcı bir dua olarak bakın. O yüzden, hiç vakti olmayanlar en azından günde bir defa yatarken okumalarında çok büyük fayda vardır. Tabiki en güzeli yine yazdığınız gibi her uygulamanın sonunda okunulması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: