Tecrübe Edilmiş Çok Etkili Hacet Duası

Tecrübe Edilmiş Çok Etkili Hacet Duası

Tecrübe Edilmiş Çok Etkili Hacet DuasıBaşlıkta da okuduğunuz gibi, tecrübe edilmiş çok etkili hacet duası paylaşıyoruz. Çok etkili olması, Ayet-i Kerime’nin azametinden geliyor. Fetih Suresi’nin 1. Ayet-i Kerimesin’den bahsediyorum. Bu sure başlı başına tüm kilitleri açar, düğümleri çözer. Ama bu sureninde bir kilit noktası var. O da birinci ayeti.

Tecrübe Edilmiş Çok Etkili Hacet Duası Uygulanışı:
Önce Allah rızasını gözeterek, cuma sabah namazının akabinde 2 rekat namaz kılınır ve namazın ardından 7 istiğfar, 7 salavat okunur ve niyet her ne ise ona niyet edilir ve 9999 defa fetih suresinin 1. ayeti celilesi 7 gün içerisinde okunur. Hacetinizin olmasına engel olan şeyler, bu okuma vasıtasıyla da kalkmış olur. Helal olan ve sizin için hayırlı sonuçlanacak her uygulamada şimşek gibi hacetiniz Allah’ın Şanı ve Yüceliğiyle kabul görür. Lütfen bu duayı tüm sosyal medyalarda aşağıdaki Bunu Paylaş butonundan paylaşarak, sizler de sevaba vesile olunuz.

Okunacak Ayet-i Celile:
İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ
إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Anlamı:
Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.

“Tecrübe Edilmiş Çok Etkili Hacet Duası” üzerine 35 yorum

 1. Tesekkurler emeginize yureginize saglik,Fetih suresi cok sevdigim ve hergun okumaya gayret ettigim bir suredir.Bu uygulamaya baslarken gezegen saatlerine dikkat etmelimiyiz..tabiki Allah cc herzaman dualari kabul eder fakat internette belli bir niyet icin dua edilecekse said ve nahis saatlere dikkat edilmesi hususunda bir cok uyarilar var sizin fikrinizi ogrenmek isterim,Tesekkurler.

  1. Dualarin kabulünde zaman ve mekanlar cok önemlidir. Mesela kutsal mekanlarda yapilan dualar daha cabuk kabul görür. Yine evliyaullah dualari genelde gecenin 3/4’lük zaman diliminde, yani seher vaktinde yapilmasinin daha efdal oldugunu söylemistir. Lakin Kur’an-i Kerim okurken böyle bir zaman söz konusu degildir. Böyle bir seyin olmasi Bi’dat olur ve küfre kadar gider. Günün her saatinde Kur’an okunmalidir.

 2. Selam.Rica etsem bana kus olan kisilerin barismasi icin dua onermirsiniz? Aradim bulmadim. Size sorayim dedim. Lutfen cok onemli. Babamla erkek kardesim tam 1aydi kusuludu.yardimci olun lutfen.

   1. mrb kusura bakmayın sizi rahatsız ediyorum bana küslerin barışması için bir dua önerirmisiniz lütfen çok yakınım olur ikisideee ALLAH rızası içinn

 3. İyi akşamlar ben başladım fakat çeşitli engeller çıktı bitiremedim .Yeniden okumak istiyorum ,yarım kalan duayı bitirmeden yeniden başlayabilir miyim?

 4. Hocam bu uygulamaya başlamışken yarısında özel gün başlarsa yarım bırakmak zorunda kalıyoruz değil mi, bu durumda özel günler bitince herşeye sil baştan tekrar başlamak gerekiyor değil mi?

 5. bunu 7 gün aynı saattemi okumak lazım yoksa sadece ilk gününü bu şekil diger günleride uygun bi saattemi okumalıyız hocam, detay alabirmym

 6. merhabalar benim kafam karıştı.bunu 7 gün içinde 9999 kere ayni saatlerde okuyacagiz yani dimi. yoksa 7 gün aynı saatlerde 7 kere 9999 kere mi okuyacağız. teşekkürler

 7. Hocam diğer dualarınızı inceleme fırsatı bulamadım sevdiğim birinin aşkıma karşılık vermesi için bir dua önerebilir misiniz

 8. sabah namazının ardından demişsiniz benim bildiğim kadarıyla sabah namazının arkasından nafile kılınmaz?

 9. Merhabalar ilk gün sabah namazından sonra diğer günlerde müsait olduğumuz günün herhangi bir saatinde aynı saatlerde okusak olur mu?

  1. Bazı dualar bazı vakitlerde daha etkilidir. İmsak vakti de bunlardan biridir. Elbette başka zamanlarda da okunmaz değil ama okuma zamanına riayet edilmesi daha uygun olur.

 10. 5yıllık beraberliğim bir başka kadın için bitti yalanlar girdi araya ve güvensizlik,ben çekildim fakat şuursuzca seviyorum o kadın gözünde kararsın ve bana dönmesi için ne Allah rızası için bana bir dua ayet Esma-ül-Hüsna ne yoluna koyacaksa yardım edin

 11. Sn Hocam öncelikle bütün güzel bilgiler için teşekkür ederiz.bir sorun olcak size sabah namazında sonra kılincak 2 rekatlik namaz ne oluyor acaba cevap verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir