Kısmet Açma Duası

Kısmet Açma Duası

Hayatınızdaki aksilikler canınızı mı sıkıyor? Tam elde ettim derken nedensiz bir yere yok mu oluyor? Üzerinize sanki ölü toprağı serpilmiş gibi misiniz? Bütün bunlara son diyen Kısmet Açma Duası sizi bekliyor. Bu dua, isteklerin yerine gelmesi, ölü kalbin dirilmesi ve bazı hastalıkların iyileşmesi gibi bir takım faydaları sağlar. Kısmet Açma Duası, dini ve dünyevi işlerin kişinin kendisine açılmasına sebep olur.

Uygulanışı

Perşembe günü Müşteri saatinde, yani güneş doğma anında başlayarak 7 gün boyunca günde 1041 kere aşağıdaki duayı okuyun.

Arapçası

Kısmet Açma Duası

Okunuşu

Ya Hayyu Hıne la hayye fi deymu miyyeti mülkihi ve bekaih, Ya Hayy

“Kısmet Açma Duası” üzerine 18 yorum

 1. Selam.Bizim ulkede gun 06:48de doguyor yani o saatden baslayip okumaliyim? Saat kacadek okuya bilirmiyim? Lutfen soyleyin. Allah razi olsun. Amin

  1. Aynen, her ülkenin günes dogus saati farklidir. Sizin ülkeye hangisi denk geliyorsa o zaman okuyunuz lütfen.

 2. Tam aradığım dua buydu hocam iki yıldır işlerim rast gitmiyor bu duaya başlayacağım rabbim fayda görmeyi nasip etsin inşaallah allah razı olsun sizden gönülden teşekkür eder böyle güzel dua ve zikirler paylaşımlarınızın devamını dilerim

 3. Hocam bu duayi gun dogandan baslayib sabah 12dek bitirmek olarmi? Peki bu duanu okurken kimseyle konusmak olarmi? Ara vererek okumak olarmi? Yoksa dayanmadan okumak lazim?

  1. O kadar uzun sürmemesi lazim, yaklasik 2 saatte biter. Ara vermeden okursaniz iyi olur. Kimseyle konusmadan.

 4. Selam aleyküm hocam. Çok değerli paylaşımlarınız icin Allah sizden razı olsun. Bu duayı yaparken arada bişeyler yiyip içebilir miyiz?

 5. Hayirli aksamlar. 7 gün boyunca mi güneş doğma saatinde başlamamız gerek. Yoksa sadece ilk gün yani perşembe günü mu güneş doğma saatinde başlayacağız. Şimdiden teşekkürler.

   1. Selam ilk gün perşembe sabahı başlayıp (jüpiter) saati diğer günler öğlen ikindi okunabilirmi? Ve gezegen saatlerinede dikkat edilmelimi teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın