Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası
Eşini veya sevgilisini terk etmiş birinin itaatlı bir şekilde dönmesi için bu duayı yazıp yazdığını havaya asarsan, en kısa zamanda döner. Yazılacak olan dua budur:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ يَدُ اللهِ فَوْقَ يَدَىَّ وَِللهِ اْلاَمْرُ مِنْ قَبْلُ وَمِنْ بَعْدُ اَللَّهُمَّ اِنَّ السَّمَاءَ سَمَاءُكَ وَاْلاَرْضُ اَرْضُكَ وَالسَّهْلُ سَهْلُكَ وَالْبَرُّ بَرُّكَ وَالْبَحْرِ بَحْرُكَ وَالْعِبَادُ عِبَادُكَ لاَاِلَهَ اِلاَّ اَنْتَ سُبْحَانَكَ اَسْأَلُكَ اَللَّهُمَّ بِنُورِ جَلاَلِكَ وَعَظِيمِ سُلْطَانِكَ اَنْ تَجْعَلَ الْبُلْدَانَ وَالْمُدُنَ وَالْقُرَى ضَيِّقَةِ عَلَى فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ حَتَّى يَرْجِعَ اِلَى زَوْجَتِهِ فُلاَنَةَ بِنْتِ فُلاَنَةَ اَللَّهُمَّ اجْعَلْ عَلَيْهِ الدُّنْيَا اَضِيقِ مِنْ حَلْقَةِ الْخَاتَمِ عَلَى اْلاَصْبَعِ وَنُفِخَ فِى الصُّورِ فَجَمَعْنَاهُمْ جَمْعًا اَللَّهُمَّ حَيِّرْ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ حَتَّى يَرْجِعَ اِلَى زَوْجَتِهِ فُلاَنَةَ بِنْتِ فُلاَنَةَ كَمَا حَيِّرَ الْجَمَلُ فِى عَقْلِهِ وَالطَّيْرُ فِى وِكْرِهِ وَالْوَلَدِ عَلَى مَحَبَّةِ اُمِّهِ حَتَّـى يَرْجِعَ اِلَـى بَيْتِهَا وَمَكَانِـهَا الَّذِى خَرَجَ وَنُفِخَ فِـى الصُّورِفَاِذَا هُمْ مِنَ اْلاَجْدَاثِ اِلَى رَبِّهِمْ يَنْسِلُونَ قَالُوا يَاوَيْلَنَا مَنْ بَعَثَنَا مِنْ مَرْقَدِنَا هَذَا مَاوَعَدَ الرَّحْمَنُ وَصَدَقَ الْمُرْسَلُونَ اِنْ كَانَتْ اِلاَّصَيْحَةً وَاحِدَةً فَاِذَا هُـمْ جَمِيعٌ لَدَيْنَا مُحْضَرُونَ وَلاَتَـحْوِيهِ اَرْضٌ وَلاَتَحْوِيهِ دَارٌ وَلاَمَكَانٌ حَتَّى يَرْجِعَ اِلَى زَوْجَتِهِ فُلاَنَةَ بِنْتِ فُلاَنَةَ وَاِلَى مَكَانِهَا اَللَّهُمَّ كَمَا رَدَدْتَ يُوسُفَ عَلَى يَعْقُوبَ وَكَمَا رَدَدْتَ مُوسَى اِلَى اُمِّهِ اَللَّهُمَّ يَاجَامِعَ الشَّتَاتِ يَاجَامِعَ النَّاسِ لِيَوْمٍ لاَرَيْبَ فِيهِ رُدْ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ عَلَى فُلاَنَةَ بِنْتِ فُلاَنَةَ وَاِلَى مَكَانِهَا الَّذِى خَرَجَ مِنْهُ وَاجْمَعْ شَمْلَهَا بِشَمْلِهِ اِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَىْءٍ قَدِيرٌ *

Bismillâhirrahmânirrahîm. yedullâhi fevka yedeyye ve lillâhil emru min kablü ve min ba’dü allâhümme innes semâe semâüke vel ardu arduke ves sehlü sehlüke vel berru berruke vel bahru bahruke vel ıbâdü ıbâdüke lâ ilâhe illâ ente sübhâneke eselüke allâhümme bi nûri celâlike ve azîmi sultânike en tecalel büldâne vel müdüne vel kurâ dayyikati alâ hattâ yercia ilâ zevcetihi fülânete binti fülânete hattâ yercia ilâ zevcetihi fülânete binti fülânete allâhümmecal aleyhid dünyâ edıkı min halkıhil hâtemi alel esbeı ve nüfiha fis sûri fecema’nâhüm ceman allâhümme hayyır fülân ibni fülânete hattâ yercia ilâ zevcetihi fülânete binti fülânete kemâ hayyıral cemelü fî aklihi vet tayru fî vikrihi vel veledi alâ mehabeti ümmihi hattâ yercia ilâ beytihâ ve mekânihellezî harace ve nüfiha fis sûri fe izâhüm minel ecdâsi ilâ rabbihim yensilûn. Kâlû yâ veylenâ men beesenâ min mer kadinâ hâzâ mâ ve ader rahmânü ve sadakal mürselûn. İn kânet illâ sayhaten vâhideten feizâhüm cemîun ledeynâ muhdarûn.velâ tahvîhi ardun velâ tahvîhi dârun velâ mekânün hattâ yercia ilâ zevcetihi fülânete binti fülânete ve ilâ mekânihâ allâhümme kemâ radedte yûsüfe alâ ya’kûbe ve kemâ radedte mûsâ ilâ ümmihi allâhümme yâ câmiaş şetâti yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîhi rüd fülân ibni fülânete alâ fülânete binti fülânete ve ilâ mekânihellezî haraca minhü vecma’ şemlehâ bi şemlihi inneke alâ külli şeyin kadîr.

Not: Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası Arapça olarak ve safran mürekkebiyle yazılacak.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olmayı lütfen ihmal etmeyin.

Sitemizdeki diğer denenmiş havas uygulamalarından faydalanmak için BURAYI tıklamanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Video

“Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası” üzerine 33 yorum

 1. Selamun Aleykum hocam.
  Sizden lutfen istirhamim
  Bu yazinin yazmasi Biiznillah zor degil benim icin.
  Ancak su fulane fulanete gibi olan yerleri doldururken tereddut icindeyim.

  Allah icin.
  Neyi, tam olarak nereye yazilacak onu belirtebilirmisiniz.

  Kendi ismim nereye
  Talib olunanin ismi nereye
  Talib olunanin annesini ismi nereye
  Yazilacak.
  Lutfen Allah icin aydinlatin.

 2. Hocam bu duayı arapça bilen birine yazdırsam olur mu ben arapça yazmayı bilmiyorum.

 3. Hocam safran mürekkebini aldım içine biraz gülsuyu kattım,misk yok elimde, acaba misk eklemek zorundamıyum yani sadece safran artı gülsuyu yeterli olur mu?

 4. Hocam selam. Hocam safran murekkebi bulamiyorum. Kurdun kalemle yazsam olurmu?fark etmezmi hangi Agacdan asmak?hocam bide biz 3 sene ayriyiz.amma en son mayisda konusduz.ben onun anne ismini unutmusam soy ismini yazsam olurmu?bide celb saati ne zaman?

  1. Safran yoksa kursun kalem ile yazin. Yüksek bir yere asilmali. Agac o yüzden. Anne ismini bilmiyorsaniz Havva olarak kullanin. Ama Anne ismi önemlidir. Celb saati her ile göre degisir. O yüzden su saatte diyemem.

 5. Çok soru sordum ama şartlarının önemli olduğunu düşünüyorum, hangi saatte yazmamız daha iyi olur acaba? Şimdiden Allah razı olsun…

 6. Hocam bir de havaya asacağız derken neyi kastetmiştiniz,yani bir ipe bağlayıp avizeye filan mı bağlayacağız?

 7. Hocam birde annem kendi nüfus cüzdanında yazan ve 40 yıl boyunca kullandığı ismin başına 40 yaş civarı bi hoca bayanın tavsiyesiyle başka bi isim ekledi,şimdi ikisini birlikte kullanıyor ama dediğim gibi birini kendi ekledi,şimdi ben yazarken ikisini birlikte mi yazayım yoksa kırk yaşına kadar tek kullandığı ismi mi yazayım?

 8. Yani fülan ibni fülanete matlub ve annesinin ismi ise, farklı olan fülanete binti fülanete nedir(bizim kendi ismimiz mi?)

 9. Allah razı olsun hocam verdiğiniz bilgi için ve bir şey daha sormuştum, duada birde fulanete binti fulanete yazıyor, buradada bizim kendi adımız mı anne ismimizle beraber acaba yazılması gereken?

 10. Hocam fülan ibni fülanete ve diğer bir yerdeki fülanete binti fülanete yi tam olarak açıklarmısınız, yani acaba bir tanesi bizim kendi adımız mı anne adımızla birlikte?

  1. Mesela Isabne Meryeme diye gecer Kur’an’da yani Meryem’in oglu Isa demektir. Siz de Falan ibni Falancanin burada falan kisi falancanin da annesinin adi oluyor.

  1. Gecmiyor, yalniz yapilisi zor. Cünkü arapca yazmaniz gerekiyor ve fülan ibni fülanete yazan yerler anne isimleriyle birlikte yazilacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: