Auranızı Güçlendirin

Auranızı Güçlendirin

Auranızı GüçlendirinHayatınızda hep olumsuzluklar mı var? İşleriniz bir türlü yoluna girmiyor mu? Çok şanssızım mı diyorsunuz? Artık bunlara bir dur deme zamanı geldi. MucizeDua olarak size mucize bir dua öneriyoruz. Bu dua ile auranızı güçlendirin ve hayatınızdaki negatifliği uzaklaştırın. Böylelikle hayatınızdaki olumsuzlukları da uzaklaştırmış olacaksınız. Yapmanız gereken çok basit. Aşağıdaki duayı her gece uyumadan önce 15 defa okuyun ve konuşmadan yatın. Bunu yaptığınız sürece ertesi gün auranız güçlenmiş şekilde uyanacaksınız.

Okunacak Dua:

Lâ ilahe illâ ente sübhâneke inni küntü minezzalimîn inne lillahi ve inne ileyhi râciûn

Anlamı

Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Seni eksikliklerden uzak tutarım. Ben gerçekten (nefsine) zulmedenlerden oldum ve muhakkak O’na döneceğiz.

“Auranızı Güçlendirin” üzerine 9 yorum

    1. Her duanın okuma usulü farklıdır. Bu usuller farklı etkiler yaratır. Bu duanın da okuma usulünü yazdığımız şekilde yaparsanız auranız güçlenir. Zalime karşı okuma usuülleri de mevcut.

  1. cok guzel Allah razi olsun sizin gibi guzel insanlarin sayisi artsin dilerim 🙂 surekli dua pesinde olan birisiyim calisiyorum vaktim cok yok ama bu duayi gorunce mutlu oldum tessekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: