Gizemli Salavat

Gizemli Salavat

Gizemli SalavatBu salavatı anlatmaya ne kelimeler yeter ne de sırlarını yazmamız için iznimiz var. Sadece yaşayıp, ilahi tecellilerini kendinizin öğreneceği bir salavat. Sadece bunu okuyun diyorum başka bir şey demiyorum. Ondan sonra yaşadığınız mucizelere yazmak isterseniz yorum kısmına yazabilirsiniz. Dediğim gibi faziletleri çok gizli. Anlatmayla bitmez bu esrarlı salavatın.
Bu salavatı ilk defa okuyacaklar için bir tavsiyede bulunayım. Yatsı namazından sonra 2 rekat tövbe, 2 rekat şükür, 2 rekat tesbih ve 2 rekat hacet namazı kılın.
Daha sonra Fatiha Tevessül yapın. Ama bu tevessülde Abdulkadir Geylani Hz.leri ve Hızır A.S. muhakkak olsun. İlk gün okuyabildiğiniz kadar çok okuyun. Dilinizin döndüğü kadar okuyun. Mümkünse ilk gün 1000 i geçsin. Daha sonraki günler dileğiniz sayılarda okuyabilirsiniz ama en az 11 olsun.

Okunacak Esrarlı Salavat:

Allahümme bi ğayri hisab ve sellim bi ğayri hisab, Ve barik bi ğayri hisab daimeten, Ala nebi Muhammed, ve ala sultan veliyullah Şeyh Abdulkadir el Geylani el Bağdadi ve ala nebi Hidir bi ğayri hisab daimeten ve ala alihim ve sahbihim emme ba’du

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olmayı lütfen ihmal etmeyin. Teşekkürler!

“Gizemli Salavat” üzerine 50 yorum

 1. S.A. Hocam. Ben her gece ‘Ya Ğaniyyu, Ya Muğdi’ zikrini saat 01:00’de yapıyorum. Ama bu gizemli salavatıda yapmak istiyorum. İlk gün 1000 defa okunacağı için gece saat 01:00’e sarkacak. Hangisine ara vermem gerekir? Yani saat 1 olunca gizemli salavata ara verip, diğerini bitirip, tekrar gizemli salavata devam mı edeyim? Yoksa o gece ‘ Ya Ğaniyyu, Ya Muğdi’ hiç okumayayım mı ? Yüce Rabbim sizden gani gani razı olsun. Saygılar.

  1. Değerli kardeşim, Ya Ğaniyyu Ya Muğni kıymetli zikirlerden biridir. Ara verilmeden sürekli zikredilmesi çok faydalıdır. Lakin bu salavat için 1 gün ara verebilirsiniz. Sonuçta kendinizi de yormamanız gerekmektedir.

 2. Hocam biz burda hızır A.s Abdülkadir geylani hz selam veriyoruz ben başlamaya karar verdim Ama ne gibi değişikler olabilir hayatımızda Öğrenmek istediğimden soruyorum bide şükür olsun teşbih olsun bu tarz namazları Sabah namazının sünneti gibi kılıcaz değilmi cevaplarsanız çok sevinirim saygılarımla

 3. orda allahümme yazıyor allahumme diye okusak hisab ı hiseb diye okusak sorun olurmu

 4. Allah’ın ve Rasulunun selam ve bereketi üzerinize olsun ? ben bu salavatin okumaya başladım.okudukca sanki başımın bir şey konuyor birşey tutuyor çok değişik oluyor ve kulaktan sanki sinyal alıyorum gibi ince bı ses dün mübarek cuma gecesi de 400 defa okudum ve basladiktan itibaren sağ omzumda bir his nasil anlatsam sanki yoğun bir enerji uzun süre sağ omzumdaydi Salavatu hergun en az 100 defa çekmeye çalışıyorum ama daha birkaç gün oldu farklı bir etkisini görmedim bendeki etkinin manasını biliyorsanız beni aydınlatırsanız sevinirim ve özelden detay verirseniz memnun olurum devam etmek açısından teşekkür ederim şimdiden
  Selam ve dua ile
  En güzele emanetsiniz ?

 5. anlamını başka bir yerde siz yazmışsiniz sanırım “Anlamı: Allahim, Peygamberimiz Muhammed’e ve evliya sultan Abdulkadir el Geylani el Bagdadiye ve Peygamber Hizir’a ve alilerine her zaman hesapsiz (sonsuz) selam eyle.”

 6. Duayi okudum yan tarafimda biseyin oldugunu hissediyorum ve korkuyorum bir sey olmaz deyilim zarar vermezler deyilmi

  1. Hızır a.s Abdülkadir geylani hz. hz muhammded s.a.v ismi geçiyor ve siz kotu birşey olmasıni mi bekliyorsunuz? az cok sure biliyorsanız anlami da az cok tahmin edersiniz. mucize gormek istiyorsunuz yan tarafimda bisi mi var diyorsunuz nasil is bu? madem bunlari gormeyi kaldiramayacaksiniz neden okuyorsunuz? sagimizda solunuzda zaten melekler var sag ve sol omzumuzda. kuran okudugunuzda yaniniza gelen melekler var. salavat getirdiğinizde. Allahtan baska birseyden korkmayin. korunma sürelerinizi okuyun hicbir canli size zarar veremez tirsak olmayin bu kadar. Müslüman mert olur korkusuz olur.

  2. o kadar evham ve vesvese yapmissiniz ki korkmaniz cok doğal. olmasa bile olduğunu hissediyorsunuz.

 7. 2 rekatlik tespeh namazi nasil kiliniyor ? ben 4 rekatlik kilmistim tespeh namazini . Lutfen anlamadim. Soyleyin Hocam

 8. hocam birkaç sorum olacak;1-hocam bu salavatın manasını biliyormusunuz?Allahın rızasına ters bir kelime yok değilmi?
  2-hocam böyle sayılı okumalar şirktir deniyor.çünkü Allahla pazarlık yapılmaz deniliyor.bu konudaki düşünceniz nedir?rica etsem bizi aydınlatırmısınız?

 9. Iyi aksamlar bu salavatin ilk gun 1000 tane okunmasi sartmi.1000 taneyi yetistiremezsek okudugumuz kadar olurmu yada ertesi gune tamamlasak olurmu

 10. Selamun Aleykum sevgili hocam.
  Asagidaki terkibi InsaAllah yapmak istiyorum. Ayri ayri mi yapmaliyim.? Yoksa bu sekilde yapmamda bir sakinca olabilirmi.
  Hepside Nur hepside Âlà. Gizemli Salavat ile birlestirdim. Gorusunuzu-tavsiyenizi almak istiyorum. Bu konuda Allah Rızası icin beni aydinlatin-yonlendirin-duzeltin lutfen.
  Ancak cok istedigim bir menzil var. (Kadin kiz meselesi degil hocam, Şer işleride degil) O sebebten bir an evvel kavusup yol almak faydali olmak istiyorum iki cihanda. Belki abartili gelebilir kusuruma bakmayin. Rabb im gonlumuzdekileri hayra cevirip versin diliyorum sadece. Amin.

  1-Ilk once Gizemli Salavat icin hazirlik namazlari.
  2-Ardindan Fatiha Tevessul asagidaki sekilde.
  3-RASULULLAH S.A.V IN OGRETTIGI DUA (TEVESSUL) ardindan hacetini iste deniliyor.
  4-HEPSININ SONUNDA 1000 DEFA(ilk defaya mahsus) GIZEMLI SALAVAT.
  Ve hacetimi diliyorum Rabb imden.

  FATIHA TEVESSUL
  Muhammed s.av.
  Dört melekler
  Dört Halife
  Hızır a.s 
  Şeyh Abdülkadir Geylani
  Eshabı Kehf 
  İmam Hasan Şazeli 
  Ümmeti Muhammed 

  Sırlı Esma Duası

  Bismillahirrahmanirrahim

  Sırrullah zâtullah sıfatullah Vucudillah Ef’alullah,Lâ ilahe illallah muhammeden resulullah 
  Allahül kafi vecidul kafi,ruh kafi kafi nimetul kafi,Rahmetül kafi Birahmetike Erhamerrahimin 

  Duayı 7 defa okuyun.Tüm varlıkları (insanlar,cinler,hayvanlar ve doğal çevre) etkisi altına alma ruhsal güçte artış
  üst düzey güç kalp göz açıklığı manevi gücün artması ))
  Osman b. Huneyf hazretleri, “Vallâhi ben ona senin hakkında hiçbir şey söylemedim. Ancak ben, Resûlüllâh’ın (s.a.v.) huzurunda iken şöyle bir hâdiseye şâhit olmuştum:

  AYRIYETEN RASULULLAHIN OGRETTIGI DUA. (TEVESSUL)
  Allâhümme innî es’elüke ve eteveccehü ileyke bi-Nebiyyinâ Muhammedin sallallâhü aleyhi ve selleme, Nebiyyi’r-rahmeti yâ Muhammedü innî eteveccehü bike ilâ Rabbike celle ve azze fe-yakzıy lî hâcetî.’ (ardindan hacetini soyle)

  Resûlüllah’a (s.a.v.) a‘mâ (gözleri görmeyen) bir adam geldi ve hâlinden yakındı. Resûl-i Ekrem (s.a.v.) ona, “Sabretmez misin?”buyurdu. A‘mâ adam, “Yâ Resûlallah, bana yardımcı olacak kimse yoktur. Gözümün görmemesi bana zor geliyor” dedi. Resûlüllah (s.a.v.) da, “Git abdest al. Sonra iki rek‘at namaz kıl, ardından şu duâları (yukarıda geçen duâlar) oku” buyurdu.

  Adam bizden ayrıldı. Sohbet uzadığından biz henüz dağılmamıştık. O kimse gözünde hiçbir a‘mâlık yokmuş gibi bizim yanımıza geldi.(10

  1. Bunlarin bazilari vird edinilmesi gereken zikirler. Yani bir kac okuma degil, belirli bir zaman sürekli okumaniz gerekecek. Bu da belki sizin icin agir olabilir. Yavas yavas baslaminizda fayda var. Ilk defa zikir ile mesgul olacaksaniz, 5 vakit namaz ve akabinde Tehlil, Tekbir, Tesbih ve Tahmid zikirleriyle Allah’i anmanizi öneririm.

   1. Omer Nasuhi Bilmen in ( Cevirisi Mehmet Talu) buyuk islam ilmihalini ogrenmeyi ilk evvel tavsiye olundum ve siparisini verdim yolda.
    Ne istedigimi anladiginizi tahmin ediyorum. Artik omur gecmeden ölmek gerek oldugunun vakti geldi Biiznillah.

    Tavsiye ettiginiz zikirler:
    Subhanallahi velhamdulillahi vela ilahe illallahu vallahu ekber, vela havle vela kuvvete illabillahil aliyyil aziym.
    Demek istiyorsunuz yanilmiyorsam.
    Tabi yol almak icin basimla beraber.
    Ancak tek seferde bir istekte bulunmak icin yukaridaki terkipi harmanlamistim.

    Ve akabinde sadece Gizemli Salavat a devam etme niyetindeydim. Yani namazlardan sonra 11 er defa okumayi veya gunde en az 11 okumaya niyetlenmistim.
    Hani bu sekilde tek sefere mahsus harmanlama yapsam uygun olur herhalde degilmi.?
    Selamunaleykum, Allah a emanet olun hocam.

    1. Harmanlama uygun olmaya uygun olur ama, belki size agir gelebilir. O yüzden azar azar demistim. Kendinize güveniyorsaniz sorun yok.

     1. Biiznillah guveniyorum. Rabb im den umarim ki,
      Size olan sorularimi teslimiyet azligi olarak kabul etmez.
      Tesekkur ederim hocam. Allah Razı olsun. Rabb im gonlunuzdekileri hayra cevirip versin. Ayni Hz Ali R.A ettigi dua gibi.
      Tum Muhammed Sallallahu Aleyhi ve Sellem ummetini zilletten kurtarsin. Hz Eyyub Aleyhis Selamin kurtulusu gibi selamete erdirsin hepimizi.

 11. Aferdersiniz ama bu iki rekat kılınacak namazlarda sünnet gibi mi yoksa sabah namazının farzı gibi mi kılınır.Hacet namazı da kitaplarda hep değişik anlatılıyor Fatiha 11 İhlas diyen de var Ayetel kürsi, İhlas, Nas, Felak okunur diyen de var.Doğru hangisi. Teşekkürler

  1. Ne icin okunacagina bagli. Bizler sagdan soldan kopyala yapistir bilgiler paylasmiyoruz. En dogrusunu paylasiyoruz. Ne yaziyorsak dogrudur.

 12. slm hocam salavatın arapçası olsa çok iyi olurdu?salavatta okurken ba’du kelimesini nasıl okuyacaz?bağdu olarakmı okunacak .Birde hocam fatiha tevessül nasıl yapılır?

  1. Öyle de okuyabilirsiniz. Arapça yazılışı şuan elimizde mevcut değil. Fatiha Tevessül, belirli bir sayıda (genelde 7 dir) Fatiha’nın sevabının teker teker başta Peygamber Efendimiz olmak üzere çeşitli zatlara bağışlanmasıdır.

  1. Bu salavat okudum bi kac gun rüyamda bir yolda biri bekliyor orada kar var kimi bekliyosunuz dedim abdul kadir geylani geliyor dede e bende beklerim dedim uzaktan gördüm başka bir gece evinin üst yolunda hz hizir önde abdul kadir geylani arkada gidiyor kostum tam dilek dileyecektim hz hizirdan baktım bi nehir var suriyeli kardeşlerimiz orada yıkanıyor ama çıplak değiller ne güzel edep diyorum sora bos ben sonra dilegimi söylerim diyorum ve hz hizir onlara gidiyor aslında yazmazdim rüyalarımı belki size de okumak nasıl olur bu salavat paylasanlardan Allah ebeden razı olsun

 13. Bu salavatın esrarengiz olması ve büyüklüğü tartışılmamalı çünkü içinde olan isimler muhteşemliğini gösteriyor olmalı,görmek isteyen için tabiki 🙂 Allah bizi nasiplendirsin bu mübarek isimler hürmetine.Kardeşim Allah senden razı olsun bize bu güzel salavatı öğrettin.

 14. Okuduğun ilkgün belki yorgunluktan bilmiyorum rüya görmedim ama diğer gün yine okudum ve o gece inanılmaz bi rüya gördüm Ogün benim hayatımın dönüm noktası oldu demeliyim Bu salavatı artık dilimden düsürmüyorum ve görünmeyen bir gücün sürekli bana yardım ettini hissediyorum Allah razı olsun

   1. Hocam, tesbih namazı dört rekat olarak biliyorum iki rekat kılındığında aynı şekilde mi? Dört rekat kılmak daha mı makbul

    1. Dört rekat da kılabilirsiniz. Ama burada iki de kılınsa yeterli olur. Fazlası asla zarar değildir, daha da makbuldür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: