Zengin Olma Duası

Zengin Olma Duası

Zengin Olma DuasıDostlarım! Sizlere defalarca kez tecrübe edilmiş ve çok az kişi tarafından bilinen mal, mülk edinme, zengin olma duası öğreteyim. Kim bu ayetleri inanarak ve içten okursa, melik ise Allah onun mülkünü korur. Nimetlerini artırmaya devam eder. Eğer melik değilse, Allah ona büyük mülk verir ve onu muhafaza eder. Bunu okuyan kısa vakitte fakirlikten kurtulur. Hem zahiri hem de batıni servet sahibi olur.
Bu ayetleri sayısız vird edinebileceğiniz gibi, 41 veya 7 defa da okuyabilirsiniz. Ama tavsiyemiz ağzınızdan bu ayetleri hiç eksik etmeyin. Kur’an-ı Kerim’in bu faziletli ayetlerinin kıymetini bilin.
Çok mühim hacetler için Allah rızası için 2 rekat namaz kıldıktan sonra, secdeye kapanıp bu 2 Ayeti 7 defa okuyunuz.

Okunacak Zengin Olma Duası:

Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ, ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’, bi yedikel hayr, inneke alâ kulli şey’in kadîr.
Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl, ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy, ve terzuku men teşâu bi ğayri hısâb.

Anlamı:

26- De ki: “Ey mülkün sahibi Allah’ım! Sen, mülkü kime dilersen ona verirsin. Mülkü kimden dilersen ondan alırsın. Kimi dilersen onu aziz edersin, kimi dilersen onu zelil edersin. Hayır senin elindedir. Şüphesiz sen her şeye kadir­sin.”
27- “Geceyi gündüzün içine geçirir, gündüzü geceye sokarsın. Ölüden diri­yi çıkarırsın, diriden de ölüyü çıkarır­sın. Dilediğine de hesapsız rızık verir­sin.”

Not: Sitemizdeki diğer rızık duaları ve zikirleriyle birlikte okunursa, tesiri çok daha artar. Allah Azze ve Celle dualarımızı kabul eylesin.

Sitemizdeki diğer rızık duaları için lütfen BURAYI tıklayın.

Önemli: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız çok tesirli ve sırlı videoları kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı unutmayın.

“Zengin Olma Duası” üzerine 19 yorum

 1. Hocam duaları ezbere bilmediğim için adim atarken telefonu elimde tutup bakarak okusam bir sakıncası olur mu

 2. Hocam dua niyetine nasıl oluyor bir türlü anlamıyorum antabilirmisiniz sonuçta ayet okuyorum niyetmi ediliyor yoksa gerçekten kafam karıştı mesela Fatiha yıda 41gun yapılması gereken bir uygulama var ama Fatiha Kuran’da tek özel günde okunan bir süre diye duydum..bunun nekadar ı doğru bilmiyorum oyuzden yardımcı olun teşekkürler hocam şimdi den..

  1. Fatiha Suresi tek özel günde okunan sure değildir. Her Ayet-i Kerime Kur’an da ayrı önemlidir. Bunu öyle demelerinin nedeni, Fatiha nın dua gibi okunmasından kaynaklı. Yani gece yatarken nasıl abdestsiz okuyorsanız onun gibi. Ama şunu kesinlikle unutmayın, abdest duanın kabulune vesiledir. Abdest yapılan dualar daha makbuldur.

 3. Hocam bu duayı her gün okunması. Gerekli dediniz özel günlerde okunabilir mi., Aydilatirsaniz sevinirim teşekkürler…

  1. Dua niyetine okuyabilirsiniz. Normalde abdestsiz Kur’an Ayetleri okunmaz. Ama dediğim gibi dua niyetine okuyabilirsiniz.

  1. Farkli isimlerle yorum yapmaniz yasak. Baska isimler altinda yorum yapmayin. Ya Abbas olun ya Akin.

  1. Evet her gün. Belirli bir süre yapip ta birakanin elinden verilenler de alinir. O yüzden terk edilmemesi gereken virdlerdendir.

 4. Allah razı olsun. Bu siteyle tanıştıktan sonra hayatım değişti diyebilirim. Nokta atışı yapan paylaşımlar yapıyorsunuz. Maddi ve manevi sorunlarım kalktı. Gerçekten Mucize Dua.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: