Bu Duayla Borçlarınızdan Kurtulun

Bu Duayla Borçlarınızdan Kurtulun

Bu Duayla Borçlarınızdan KurtulunAllah’ın Selamı üzerinizde olsun değerli MucizeDua ziyaretçileri. Değerli hocalarımızın birinden aldığımız bir terkibi sizlerle paylaşmak isteriz. Bu dua borçları olan kardeşlerimizin borçlarını ödemesi için biçilmiş bir kaftan.
Yalnız kardeşlerim, şuna dikkat edin. Her yazımda bunu neredeyse yineliyorum. Okurken adabına uygun bir şekilde okuma yapınız ki, kısa zamanda tecelli etsin. Bir yazımda duaların kabulünü hızlandıran durumları açıklayacağım.
Aşağıdaki uygulama, mücerrep olup çoğu kardeşimiz Allah’ın izniyle faydasını görmüştür. Biiznillah sizler de faydasını göreceksiniz. İnanarak, içtenlik ve temiz kıyafetlerle okuyunuz. Okurken yalnız olmaya ve kıbleye doğru okumaya özen gösteriniz.

Yapılması Gereken Uygulama:

7 gün boyunca akşam namazının ardından 300 kere Fatiha suresini okuyunuz. Okuma bittikten sonra 41 kere La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim
deyiniz.

Sitemizde yayımladığımız diğer rızık dualarını tecrübe etmek isteyen kardeşlerimiz lütfen BURAYI tıklasınlar.

NOT: Sadece Youtube kanalımıza münhasır özel, sırlı, hikmetli dua videolarını kaçırmamanız için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

“Bu Duayla Borçlarınızdan Kurtulun” üzerine 6 yorum

  1. MERABA, sitenizi her gun takip ediyorum. oglum 3 yasnda henuz konusmuyo. onuncun bi dua oneriniz olur mu ?tesekkurler

  2. hocam daha önceleri duaları kopyalayabiliyorduk ama o özelliği kaldırmışşınız, şimdi verdiğiniz duaları yazmaya kalksak yanlış yazma ihtimalimiz var.. lütfen eski sisteme dönün..

  3. slm iş kapısının açılması için ve önümüzdeki hertürlü engelin kalması içinde dualar yayınlarmısınız?sitenizi beğenerek hergün takip ediyorum paylaştığınız bilgilerden çokşeyler öğreniyorum Allah Razı olsun…

    1. Allah sizlerden de razi olsun. Cok faydali rizik dualarini yayimladik ve yayimlamaya da devam edecegiz biiznillah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: