Manevi Perdeleri Kaldıran Zikir

Manevi Perdeleri Kaldıran Zikir

Dostlarım! Zikir o kadar önemlidir ki, bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Bunu gerçekten salih amelli kişiler hemen ne demek istediğimi anlayacaktır. Sizlerle Manevi Perdeleri Kaldıran Zikir paylaşmak istiyorum. Bu zikre devam eden kişiyi Allah-u Teala evliyanın ulularından yapar ve manevi perdeleri kaldırır. Bu Manevi Perdeleri Kaldıran Zikir içerisinde, evliyaların, seçkin velilerin çok kuvvetli, celal isim barındırır. Çünkü bu ism-i şerif Mevla’nın öz varlığının ismidir.

Belirli bir okuma adedi ve zamanı yoktur. Her gün okunulacak şekilde zikirlerinizin arasına almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Manevi Perdeleri Kaldıran Zikir Arapçası

Manevi Perdeleri Kaldıran Zikir

Okunuşu

Ya Allahul mahmudu fi külli fi alihi Ya Allah!

“Manevi Perdeleri Kaldıran Zikir” üzerine 18 yorum

      1. Duânın okunuşu kısmı fi alihi şeklinde olmuş. Yanlış değilsem fiâ`lihî olacak. Bir de transkripsiyon harfleri kullanılmayan ع harfini doğru okumak mümkün mü acaba? Kusura bakmayın. Duâ buyurun

    1. Bu sorulari özellikle mi soruyorsunuz yoksa okudugunuzu anlamama probleminiz mi var???? Belirli bir okuma adedi yoktur diye mavi ile yazmisiz. Bunu tekrar sormak sizin anlayis problemi oldugunu gösterir. Manevi perdelerden önce anlayisinizi düzeltin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: