Kalpleri Celb Eden Dua

Kalpleri Celb Eden Dua

Çok Kıymetli Dostlarım,
uzun bir aradan sonra yine sizlerle birlikteyiz. Bu sürüde elimizden geldiği kadar yeni duaları sizler için derledik. Kalpleri celp eden dua bunlardan ilkidir. İnsanlar tarafından sevilmenin, itibar görülmenin sizlere çok fazla artısı olacaktır. Bu gerek aile, gerek iş, gerekse aşk hayatınıza olumlu etki yapacaktır. Bu dua, hazine niteliğindedir ve nice sırları, faziletleri barıdır. Duada, Allah’ın yüce sıfatları geçmektedir. Bunun kıymetini ve anlamını idrak edenler, şüphesiz Allah’ın da izniyle çok faydalarını sağlayacaklardır. Hayırlara vesile olmak isteyen kardeşlerimiz de, aşağıdaki sosyal medya sembollerine tıklayarak, sitemizdeki duaları paylaşabilirler. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin, herkesten razı olsun.

Okuma Adedi ve Zamanı:

Sabah ve akşam olmak üzere 10 defa aşağıdaki duayı besmele de dahil olmak üzere okuyunuz. Bu duanı sürekli etki yapması için, düzenli olarak okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Faziletleri:

 • Kötü insanların emellerinden korur
 • Size zarar verecek insanları sizden uzak tutar.
 • Bir kişi kendini herkese sevdirmek isterse, bu dua sürekli sabah akşam okunmalıdır.
 • İnsanlardan hariç ruhaniler de sever. Böylelikle çoğu işinizde kolaylık görürsünüz.
 • Patronun sevmesi için okunulur
 • İş yerindeki arkadaşların sevmesi için okunulur.
 • Toplumda itibar sahibi olmak için okunulur.
 • Duaların kabulüne vesile bir duadır.
 • Yüce Allah, bu dua sebebi ile kullarına büyük lütuflar bağışlar.

Kalpleri Celb Eden Dua Arapçası:

Kalpleri Celb Eden Dua

Kalpleri Celb Eden Dua Okunuşu:

Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme sehhır li meyyil bi ve eczibli kulube ıbadike ecmaıne minel insi vel cinni veczib li havatırahüm bilmuhabbetid daimetil kaimeti aleddevami bi devamilleyli vennehari ve ente mukallibel kulubi vel ebsari, ya Azizü ya Ğaffaru ya Celilü ya Cebbar ya Muınu ya Settaru unsurni nesran azizen vefteh li fethan mübinen vahzül a’dai hızlanen kebiran fe demmernahü tedmiran bi rahmetike ya Erhamerrahimine ve selamün alel mürseline vel hamdülillahi Rabbil alemin.

Kalpleri Celb Eden Dua Anlamı:

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Allah’ım, bana bağlı kıl, meylettir ve bütün kullarının kalplerini bana cezbettir. İnsanlardan ve cinlerden hepsini bana bağla, beni onlara sevdir. Sonsuz sevgilerini gece gündüz bana çevir. Sen gözleri ve kalpleri döndürürsün. Ey Aziz, ey Ğaffar, ey Celil ve ey Cebbar, ey Muin ve ey Settar, bana çok yardım et. Bana apaçık fetih ver, düşmanlarımı amansız perişanlık içine koy, onu ebediyen kabzet. Rahmetinle dileğimi kabul et, ey merhamet edenlerin en merhametlisi, Selami rasüller üzerine olsun. Hamd, Alemlerin Rabbi üzerine olsun.

“Kalpleri Celb Eden Dua” üzerine 23 yorum

 1. Bu duayi yaptinmi kac günde etki edee ben mesela sevgilim var aramiz iyi ama hic yazmiyor bana o mesela nezaman yazar arar beni özlesin beni

 2. merhaba hocam insanları anladım da cinler sevmesede olur musallat olurlarmı cinler allah korusun

  1. Cinlerin sevmesi size musallat olacağı anlamına gelmez. 18.000 alem vardır. Cinler de bu alemin varlıklarıdır. Nasıl bizler iman etmekle yükümlüysek onlar da öyle yükümlüler. Ayrıca onların sevmesi demek, sizin görünmez bir arkadaşınızın size yardım etmesi gibi düşünün.

 3. Hayırlı günler sayın hocam..Bu duaya bende başlamak istiyorum..Sayı olarak tam anlayamadım..Sabah Akşam toplam 10 keremi okuyacağız? Yoksa Sabah 10 defa ve Akşam 10 defa olmak üzere toplam 20 keremi okuyacağız?

 4. Hayırlı geceler hocam duada cinleri sevdir geçiyor ters tepki yapar mı bu konuda biraz çekingenligim var lütfen beni aydınlatırmısınız

  1. Zerre kadar korku ya da endişeniz olmasın. Çok kardeşimiz bu uygulamadan faydalandılar.

 5. SLM DEĞERLİ HOCAM GÖRÜYORUM HERKEZE İN YORUMLARINA COK İYİ SEVİYEDE CEVAP VERİYORSUNUZ ŞUNU SÖYLEMEK İSTEDİM KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN YORUMLARI OKUYORUM BAZI ARKADAŞLAR HOCAM YAPTIM DENEDİM TUTMADI NEDEN TUTMUYOR NE ZAMAN TUTUCAK BEN 5 VAKİT NAMAZ KILIYORUM OKUYORUM TUTMUYOR VE SAYRE ÖNCELİKLE BEN NAMAZ KILMIYORUM İNŞ RABBİM NASİP EDER AMA HİC AKSATMADAN HERGÜN YASİNİMİ VE BİRKAC KAZA BELA DUALARIMI OKURUM HİC KACIRMAM HER DUA OKUDUĞUMDA RABBİMDEN İSTERİM AMA HAYIRLIYSA İSTİYORUM HAYIRSIZSA VERME RABBİM DİYORUM OKUYORUM HERGÜN NEDEN TUTMUYOR OLMUYOR DEMİYORUM TEK DEDİĞİM DEMEKKİ HAKKIMDA HAYIRLI DEĞİLMİŞ OLMUYOR RABBİM VERMİYOR DİYORUM SİZİN DUALARINIZ PAYLAŞIMLARINIZ COK GÜZEL RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN PAYLAŞTIĞINIZ İCİN SİZ PAYLAŞIYORSUNUZ NE GÜZEL AMA OLUP OLMAMASI SADECE RABBİM BİLİR OİSTERSE HAYIRLIYSA OLUR İSTEMESSE OLMAZ DEĞERLİ HOCAM SONRA SİZE ÖZEL BİŞEY DANIŞCAM EĞER MİL ADRESİNİZDEN NASIL ULAŞCAM BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM SAYGILAR RABBİME EMANET OLUN İYİ BAYRAMLAR

 6. Merhabalar,
  Öncelikle Bu paylaşımlarınız için teşekkürler ve herkesin mübarek Ramazını kutlu duaları kabul olsun inşallah.
  Bu duada dikkatimi çeken 2 Nokta oldu onların size sormak istedim ,
  1-ez Gaffurmu yoksa ey Gaffurmu olacak?,
  2-onu kabzet yazan yerdede” onları “kabzetmi olacak??
  Yanlış okumamak adına soruyorum..
  Teşekkürler
  İyi çalışmalar diliyorum.

  1. Uyarı için teşekkür ederiz. Ey Ğaffar olarak değiştirildi. Okurken Arapça okunuşundan okumanızı tavsiye ederiz. Diğer anlamlar doğrudur. Onu şeklinde yazılmıştır.

   1. Teşekkürler,
    Islam Alemine Hayırlı Ramazanlar , Filistine ve KUDÜSE yardım ve huzur, Islam düşmanlarınada KAHROLMALARINI diliyorum.

 7. Hosgeldiniz abdestli mi okuyalım birde kadınlar özel günlerinde okuyabilir mi fazla okuyabilirmiyiz 10 sınır mı ?

  1. Abdestli olunsa güzel olur, zira duanın adabındandır. Ama özel hallerde kesin okunamaz diye bir ifade söz konusu değildir. Sadece dediğimiz gibi abdest duanın kabulüne vesiledir. Sayı olarak 10ar kere okuyunuz.

    1. Mesajınıza en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Öncelikle yorumları cevaplıyoruz.

 8. Tesekurler ustad daha fazla paylasim yapmanizi bekliyorum uzun zamandan sonra geri dondunuz tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: