Karunun Zenginlik Zikri

Karunun Zenginlik Zikri

Tarihte Karun’un ne kadar zengin olduğunu duymuşsunuzdur. Bu zikrin ismi de Karunun Zenginlik Zikri diye geçiyor. Ummadığınız yerden rızık kapıları açılır. Elinize toplu para geçer. Bunu sürekli okuyan kişi zengin olmadan ölmez. Tek şart aksatmamanız. Aşağıdaki esmaül hüsnalardan oluşan zikri yemekten önce 21 kere kere okuyup, yemeğe üfleyin. Günde 3 öğün sofraya oturuyorsanız sadece o zamanlar okuyacaksınız.

Okunacak Zikir:

Yâ Latîfu Yâ Hafîzu Yâ Hakîmu Yâ Vekîlu Yâ Allâh La ilâhe illallâh Muhammedur Rasûlallâh
Karunun Zenginlik Zikri

“Karunun Zenginlik Zikri” üzerine 34 yorum

   1. hocam yani sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini evde yiyorum ozaman hepsinin üzerünemi okunup üflenecek

  1. Okumak enerjiyi yaymaktir. Tesiri o zaman artar. Suya niye okunuyor zannediyorsunuz. Su bilgileri kaydeder ve ictiginiz zaman bilgiler vücudunuzda dolasir.

 1. Youğn çalıştığım için unuttuğum zaman oluyor.yemeği yedikten sonra aklıma gelip okuyorum yinede içtiğin şeye üflüyorum. İnşallah Allah`ım Kabul eder.

 2. Merhaba yemeği kalabalıkta yiyoruz çalışma ortamından dolayı okumak için ortam uygun değil evde şuta üç öğünlük 63 kez okuyup her öğün içsek olur mu acaba okumak istiyorum fakat çözüm bulamadım

  1. Aslında yediğiniz her yemeğe içtiğiniz her suya okuyabilirsiniz. Bunu alışkanlık haline getirirseniz hayatınızdaki olumlu değişimleri hissedersiniz. 63 ü tek seferde okuyacağınıza önce bir suya okuyun için, sonra başka bir şeye okuyarak yer ya da içersiniz.

 3. hocam işyerinde okuma gibi imkanım olmaz bu zikri sadece evde yediğim yemeklerin üzerine okusam etki edermi

 4. Hocam ben bu duayi misafirlikte okusam veya ailecek yemek yiyecegimiztee tam olmaz….. suya okusumda olur muu?? bazende yemegee?? birde bu duayi birakirsan zenginlik oldum diye oh zenginlik biter mii??

  1. Veren Allah almasini da bilir. Bazi dualarin terki olmaz. Bu da onlardan biridir. Suya da okuyabilirsiniz. Bunu sürekli okumaniz gerekecek.

 5. Hocam ben bu Güzel duaya baslamayi cok istiyorum fakat birakabilirim diye dusunuyorum eger birakacaksam ozaman baslamayimmi hicc?? yada okursam paran olursa biraktin diye borca insan girmez degil mii??

 6. Hocam gunde bir kere yapsak olurmu yatsiyi kildiktan sonra bardağa ufliyip içsel
  Gunde bir kere

  1. Yahu adam karunun salih oldugu dönemdeki zikri yazmış ayrıca karun zikri degil yaptigi zikir diyor farkındaysan herşeye bisey bulmayın Allah aşkına

 7. Sevgili Admin bu zikri Karun’un yapmış olmasına imkan yok zira Karun Hz Musa devrinde yaşamıştı ve Muhammedur Resullallah Peygamber efendimiz (sav) dünyaya geldikten sonra kelime-i tevhidin sonuna eklenmiş ve ümmeti Muhammede bir şekilde öğretilmiştir zira Tevrat’ta son Peygamber’in bazı vasıflarından bahsedilmiş Ahmed ismi belirtilmiştir

 8. bu duayı suya 1 kere okusak ve o suyu herzaman çoğaltsak olurmu cevabıunız için ***** nolu telefona bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın