Herkesin Gözünü Kamaştırmak İster Misin

Herkesin gözünü kamaştırmak ister misin?

Herkesin Gözünü Kamaştırmak İster MisinErkekler kızlara inanılmaz yakışıklı gözükecek, kızlar da erkeklere çok güzel gözükecek. İnanın hemcinsleriniz bile sizin bu yeni görünüşünüzden kıskanacaklar. Yine başka bir sitede kitap bulamayacağınız bir uygulama paylaşacağız. Bunu bir sır olarak saklayın kendinize. MucizeDua farkıyla yeni uygulamaları ilk bizden öğreneceksiniz. Birazdan anlatacaklarımı eksiksiz yaparsanız, bala üşüşen sinekler gibi karşı cinsleriniz size ilgi gösterecek. Önce bu uygulamayı paylaşıp paylaşmama konusunda kararsız kaldım. Fakat bunu bir sır olarak saklayacağınıza eminim. Çünkü bu tür uygulamaları bir kişiye bile anlatırsanız, nazar etmiş olur ve asla fayda sağlayamazsınız. O yüzden hiçbir zaman yaptığınız uygulamaları birine anlatmayın. Gelelim bu mucize uygulamaya.

Yapmanız gerekenler:

Bu uygulama sadece Perşembe günü yapılır ve her Perşembe tekrar edilir. 3 farklı renkte gül temin edin. Güller kırmızı, beyaz ve sarı olmak zorunda. Gülleri cam bir vazoya koyun ve aşağıdaki vereceğim duayı 40 kere okuyun. Her dua bitiminde vazonun her yerine üfleyin. Yalnız duaya başlamadan önce 11 defa Peygamber Efendimize salevat getirin ve bu duayı okuyun.

Okunacak Dua:

Allahumme nurussemavati vemafil ard, kema nuruşşemsi vel kamer, allahumme sirrullah nurbüvveti ya rasulullah. Allah zissultanil azim. Ve zil mennil kadim ve zil vechil kerim ve veliyyil kelimatit temmati ved deavati mustecabati akilil hasani vel huseyni min enfusil hakkı eynil kudrati vennazirinne ve eynil insi vel cinni ve in yekedul ledzinne keferu le yuzlikuneke bi ebsarihim lemme semiuz zikra ve yekulune innehu lemecnun ve ma huve illa zikrul lil alemin ve mustecabu lukmenil hakimi ve veritse suleymanu davuda aleyhis selamu el vedudu zul arşil mecid tahvvil umri ve sahhih ecsedi vakdi haceti veksir emvali ve evladi ve habbib linnasi ecmaın. Veteba adil ada vete kulleha min beni ademe aleyhis selamu men kane hayya ve yehikkal batilu innel batile kane zehuka. Ve nunezzilu minel Kurani ma huve şifauv ve rahmetul lil müminine. Subhane rabbike rabbil izzeti emma yesifune ve selamun alel murseline vel hamdu lillahil rabbil alemin.

40 defa bu dua okunup üflendikten sonra, aynı gece (Perşembeyi Cumaya bağlayan) saat 00:00 da vazodaki su banyo suyuyla karıştırılır ve yıkanılır. Bu her Perşembe aynı zamanda tekrarlanır.

Faydalı diğer havas uygulamalarımızı incelemek isterseniz BURAYI tıklayınız lütfen.

NOT: Video paylaşımlarımızı kaçırmamak için BURADAN ücretsiz Youtube kanalımıza abone olmanızı tavsiye deriz.

“Herkesin Gözünü Kamaştırmak İster Misin” üzerine 53 yorum

 1. Peki 3 gülün yaprakların hepsinimi vazoya koyacağız yoksa 3 gulden 1 yaprakmi koyacagiz? Cabuk cevap verin bu bölümü anlayamadım.

 2. Ne acı birsürü insan büyülerden medet umuyor. Allah’ın adını anıyor, kendi dinini bilmeden… Tek büyü yapsalar kendine güvenmeyen sürüsü. Kendine güvenmeyi bilmeyen Allahına hiç güvenemez zaten. Allah sizi doğru yola sokar inşallah nediyim

   1. Okunmuş bir suyun banyo suyuna karıştırılıp giderden akması günah ve yanlış diye biliyorum hocam yanlışmıyım

    1. Yanlış biliyorsunuz. Öyle olsaydı içilmesi de doğru olmazdı. Ayrıca bir çok rukyelerde okunmuş su ile banyo yaptırılır.

 3. hocam merhaba sayfanızı bugün keşfettim tam olarak böyle bir dua arıyordum karşıma hayırlı bir kısmet çıkması için deneyeceğim inşallah dediğiniz gibi etkilidir çok teşekkür ederim 🙂

  1. hayirli,kismet ciktimi melis cikmadi ise ve sen hayirli isen kendimi tanitabilirim damdan duser gibi oldu ama ?

 4. Hocam bayanlar özel günlerinde okuyabilirlermi,yani ayet varmıdır acaba içinde o günlerde okumaya engel olan?

 5. Hocam lütfen soruma cvp verirmisiniz, yanlış okumak istemem,aklıma takıldı,sürekli kontrol ediyorum cvp verip vermediğinizi, arapçasını paylaşmadığınız için sorun oldu, nübüvveti mi yoksa nurbüvveti mi

  1. Bizim kaynaklarimizda nurbüvvet diye geciyor. Arapcasi elimize gecerse yayimlariz. Onun haricinde sadece latincesi var.

 6. Hocam Nurbüvveti yazılan yer nübüvveti olabilir mi yoksa nurbüvveti ne anlama gelmektedir ben araştırdım bulamadım yanlış da okumak istemiyorum şimdiden teşekkürler

 7. Bu uygulamayı yukarıda yazılanların aynısını yaptım ne bir fazla nebir eksik ama herhangi bir sonucunu göremedim siz bunları kafanızdan sallamıyorsunuz değilmi okuyana kadar Can’ım çıktı ama sonuç alınmaması Okadar emeğin boşa gitmesi oldu

  1. Bu yorumu yapmaniz bile o okumayi dogru yapmadiginiz anlamina gelir. Siz bu konuda bu kafayla asla muvaffak olamazsiniz. Faydasini gören yüzlerce kisi var.

 8. hocam elinizde gözdeki perdeleri kaldırmak için bi dua uygulama vs. varmı varsa yazarmısınız. şimdiden sağolun..

   1. Sizden Rica etsem bana zihni açan zekayı arttıran bir dua öğretir misiniz bnm için çok önemli geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 9. Hocam anlayamadım okuma yapmadan önce vazoya suyu dolduran mı ve gülleri vazoya saplarıyla mı koycaz

 10. hocam peki güller canli gül mü olacak yoksa plastik gül olurmu kışın canlı gül bulmamız zor nasıl olacak yardımcı olurmusunuz.

   1. peki hocam yazın canli gülleri kolaylikla buluruzda kışın bu gülleri nerden bulacağiz bi öneriniz varmi bu durum icin

 11. anladığım kadarıyla gülü vazoya suyun içerisine koyuyoruz peki gülü vazoyo nasıl koyacağız ?saplarıyla mı sadece çiçek kısımları mı yoksa gülün yapraklarını mı koyacağız.

  1. Hayir, 3 farkli renkli gül ile olacak. Tam 1 hafta diye bir sey yok. Her hafta yenilenilmesi tavsiye ediliyor.

 12. harikaaa.benimde tam aradığım konu.teşekkür ederim.bahar gelince denemeyi düşünüyorum.çoook sağ olun paylaştığınız için ALLAH sizden razı olsun.bunu en az kaç perşembe tekrar etmeliyim etkisi bakımından yoksa her perşembe tekrar edin derken bu uygulamanın etkisi 1 hafta mı sürüyor hani 1 hafta bittikten sonra etkisi kaybolmasın diye mi her perşembe uygulayın yazdınız?lütfen cevap verirseniz benim için çok önemli evlenme açısından.eğer benim dediğim gibiyse gezeceğim haftalarda uygulayacağım.

  1. Tam bir hafta sürecek diye bir sey yok. Sadece her hafta düzenli yenilenmesi gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: