Evliya Ruhu Daveti

Evliya Ruhu Daveti

Evliya Ruhu Davetiİnsan öldüğü zaman fiziksel olarak ölmüştür. Ruh ise halen daha canlıdır ve tekrar dirilinceye kadar, beklemeyi sürdürmektedir. Bu evliyalar için de böyle fakat bir farklılıkla. Onların ruhları, diğer ölülerin gibi sabit bekleme halinde değil. Onlar halen daha İslamın bekçileriler. Bir çok savaşa katıldıkları biliniyor. Bir çok yardıma muhtaç olana, Allah’ın emriyle yardıma gittikleri biliniyor. İşte size bir evliyayı nasıl davet edersiniz, diğer bir deyişle evliya ruhu davetini öğreteceğiz. Lütfen bu daveti olur olmaz saçma işler için kullanmayın. Aşk gibi konular için de rahatsız etmeyin. Çağırmaya başlamadan önce, alkolsüz güzel kokular sürünün.

Davet için yapılması gerekenler:
2 rekatlık şükür namazı kılın. Namaz biter bitmez, yerinizden kalkmadan 41 adet Fatiha Suresini okuyunuz. Okuma bittikten sonra, okuduğunuz surenin sevaplarını Peygamberimizin ve çağırmak istediğiniz evliyanın ruhuna hediye ediniz. Sonra 1000 adet Mülk Suresi 14. Ayet-i Kerimesini okumaya başlayınız

1000 adet okunacak Mülk Suresi 14. Ayeti:
Elâ ya’lemu men halak, ve huvel latîful habîr

Anlamı:
Yaratan (yarattığını) bilmez mi? Ve O; Lâtif’tir, Habîr’dir (haberdar olandır).

Okuma tamamlandıktan sonra
Allah’ım, beni sevgili kulun olan evliya ………(burada evliyanın ismini söyleyin) ile görüştür lütfen
diye dua ettikten sonra gözlerinizi kapatın ve başka bir şey düşünmeden, Allah dostu evliyanın gelmesini bekleyin. Geldikten sonra hacetinizi söylersiniz.

“Evliya Ruhu Daveti” üzerine 25 yorum

 1. tebelleş olarak nitelendirilen varlik yani bana tebelleş olan varlık evliya imiş bunun ne gibi şeyleri olabilir

 2. Bende çağırdım gelen olmadı üzüldüm biraz ancak yine çağıracağım gündüz veya gece olması farkeder mi acaba? Bir de okumalar bitince ne kadar beklenmeli?

 3. Başarıya ulaşan buraya yazacak kadar salak değildir sanırım. Sizin sorunuz bile çok saçma. Bana gelmiş olsa asla kimseyle paylaşmam. Bu tür şeyler paylaşılmaz.

  1. Cevap vereceksiniz daha düzgün kelimeler kullanarak cevap verin sonuçta bilgi sahibi olmak istiyoruz ki soruyoruz, saçma veya değil. Ayrıca hep çağıran kişinin yanında kalsa tamam sırrını söylemez diye düşünürüz ama gelip gideceğine göre sonuçla ilgili başkaları da gayet bilgilendirilebilir.

   1. Kerim Bey’in söylemek istedigi gibi, genelde bu tür deneyimleri cok kisi paylasmak istemez. Sebebi ise, tekrar görünmemelerinden endise edilmesidir.

    1. Ben anladım ne demek istediğini ama izah etme tarzı hoş değil daha düzgün cevap verilebilir

 4. Bu uygulamayı yapıpta başarıya ulaşan yok galiba ayrıca kaynak nedir belirtebilirmisiniz?

   1. Hocam size bisey söylemek istiyorum ben böyle su gibi berrak varlıklar görüyorum sanki bana yakınlasıyor ama zarar vermiyor nereye gitsem etrafımda oldugunu fark ediyorum nedir bu hani beni korkutma gibi biseyide yok anlam veremiyorum birisine anlatsam deli diyecek de anlatamıyorum sizce nedir bu şu yazıyı yazarken bile yanı başımda etrafımda dolanıyor ?

    1. Sürekli takip ettigimde kaybettigim seyleri veya aramakta olduqum seyleri bulmamda yardımcı olur gibi sanki ailem dio sen neyi takip ediyosun nereye bakıyosun diyolar soylesemde inanmıcaklar cünkü

    2. Konu haricinde cevaplari burada vermiyoruz. Üzgünüz. Lütfen konuyla alakali olmayan sorulari iletisim kismindan sorunuz.

     1. Hocam biz evliyanın ruhunu çagırdık geldigini farz edelim bize zarar vermez degil mi bide bu işler caiz mi ? gunah midir

    3. sana yaklaşan hayattaki yaptığın iyi amellerdir kara veya kırmızı birşeylerin yaklaştığını görürsen kötü amellerindir fazla kafana takma allahutela hazretleri en iyisini bilir ona duat et ve yalnız ondan iste herşeyin eniyisini gine o bilir…..

   1. Hocam elimden geldikçe itinalı yaptım, ettiğim dualardan gönlüm çok güzel oldu, aklım durulaştı fakat gelen giden olmadı ya da ben anlamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: