Kur’an-ı Kerim’in Sırrı Duası 1

Kur’an-ı Kerim’in Sırrı Duası 1

Kuranı Kerimin Sırrı Duası 1Kuran’ın Sırrı sizi bekliyor. Sırların sırrına ulaşmak istemez misiniz? Nice sırlar barındırıyor kutsal kitabımız. Hiç bir şifre çözücü bu sırları deşifre edemiyor bu dualar haricinde. İlim yolunda bu dua sizin kandiliniz olsun. Kuran’ın sırlarını bu duayla fark etmeye başlayacaksınız. Allah-u Teala’nın izniyle, Keşfi Zulmaniden arınıp Keşfi Nurani sahibi olacaksınız. Maneviyatınız güçlenecek, semadaki melekler size pervane olacaklar ve size saygı, sevgi gösterecekler. Hayatınızın değiştiğini fark edeceksiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki duayı 7 gün boyunca okumak.

Fatiha tevessül bağışladıktan sonra dua 41, 71, 313 veya 1001 kere okunabilir.

Fatiha tevessül

1- İla hazreti Nebiyyil Mustafa Muhammed Resulullahi s.a.v ve ala alih, mürselin vel minen nebiyyin ashabi ve ila melâiketil mukarrabîn vel kerubiyyun kirami el fatiha
2- Şeyh Abdülkadir Geylani ruhu için el fatiha
3- Hızır.a.s ruhu için el fatiha
4- İmam Hasan Şazeli ruhu için el fatiha
5- Tüm ümmeti muhammede ve evliyaların ruhuna el fatiha

Kur’an-ı Kerim’in Sırrı Duası 1 :

Bismillahirrahmanirrahim ennel kuvvete lillâhi cemîa rabbünallah Hasbünallahu ve ni’mel vekil.

Okuma sonrasında

“Esselamun aleyküm Yâ Veli Allah” diyerek duanızı edin.

Sitemizde yayımladığımız diğer havas uygulamalarını incelemek isterseniz lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalında paylaşacağımız nice sırlı havas uygulamalarını kaçırmamanız için lütfen BURADAN ücretsiz kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.

“Kur’an-ı Kerim’in Sırrı Duası 1” üzerine 15 yorum

 1. Bu dua yi yaptiktan sonra mutfakta bardak düštu dolaptan.. dudak üstüme yani burunla dudak arasina biri parmağini değdirdi sanki.. hala yazarken bile geliyo sarsiliyo heryer… acayip seyler oluyor… niye boyle oldu ki? Yanliş bişeymi yaptim? Aynen yazilanda tarif edilen gibi okudum halbuki?

 2. Ramazanda sabah namazından sonra 41 kere okudum.Dua kısmında sadece dualarımın kabul olmasını diledim.Ama hayatım hala çıkmazda.Ya dualarımın zamanı gelmedi ya da ben yanlış yaptım bir şeyleri.Fatiha tevessülde sanırım her kişi için el fatiha dendikten sonra 7 tane elham okumak gerekiyor 1kere değil öyle mi

  1. Duada israr cok önemlidir. Yillarca sabri sinanan insanlar varken, 30 gün boyunca okudum duam kabul olmadi demek cok yanlis olur. Istenilen duanin mahiyeti de cok önemli.

  1. Kur’an-i kerim her daim okunmasi gereken kutsal kitabimizdir. Ama özellikle bu dua icin gerek yok.

 3. ila melâiketil mukarrabîn vel kerubiyyun kirami bu kısmın anlamını yazarsanız sevinirim sevgilerle

 4. Selamun Aleyküm Kardeşim. Öncelikle konunun biraz dışına çıkacağım için özür dilerim. Bu Fatiha ı şerifleri okuyup hasıl olan sevabı diye hediye etmemizde bir fark olur mu? Meleklere fatiha okumak caiz mi? Ve Fatiha dışında İhlas , Ayetel Kursi gibi ayetler hediye etmek caiz midir? Çok soru sordum , zira doğru cevap vereceğine inandığımız, insan sayısı az malumunuz ki. Allah razı olsun.

  1. Bir fark teskil etmez. Ayrica sadece Fatiha degil yaptiginiz her amelin sevabini hediye ediyebilirsiniz. Dinen caizdir ve efdaldir.

 5. merhaba.çok güzel bir konu paylaşmışsınız.size bir sorum olacaktı?acaba bu sırlar bütün ilimleri mi kapsıyor yani kimya,simya,vefk vb.yoksa başka sırlar mı?lütfen cevap verirseniz beni çok mutlu edersiniz.teşekkürler paylaşımınız için.

 6. Fatiha tevessül

  1- İla hazreti Nebiyyil Mustafa Muhammed Resulullahi s.a.v ve ala alih, mürselin vel minen nebiyyin
  ashabi ve ila melâiketil mukarrabîn vel kerubiyyun kirami el fatiha
  2- Şeyh Abdülkadir Geylani ruhu için el fatiha
  3- Hızır.a.s ruhu için el fatiha
  4- İmam Hasan Şazeli ruhu için el fatiha
  5- Tüm ümmeti muhammede ve evliyaların ruhuna el fatihaa

  Bu duayı okumaya başlamadan önce Fatiha 1 keremi okunacak yoksa 7 kere mi? Yoksa 1 fatiha okuyup sırasıyla 5 maddedeki lere mi bağışlanacak? Ayrıca 1. Maddeyi anlamadım. 1 fatiha okunup 1. maddedeki yazılanlarmı okunacak ilkin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: