En Bereketli Tesbih

En Bereketli Tesbih

En Bereketli TespihMerhabalar Gönül Dostlarım!
Yüce Allah, ALA Suresi 1. Ayet-i Kerimesinde meanen buyuruyor ki;
Yüce Rabbinin adını tesbih et.
Bu Ayet-i Kerime’ye istinaden sizlere öyle bir tesbih öğreteceğim ki, bunu okuyana rızıklara boyun eğerek gelir ve her okumada bir Melek yaratılır. Bu Melek kıyamete kadar sizin için tesbih eder. Tüm sevapları size yazılır. Öyle bir faydalı rızık duasıdır ki, çok az kişi bunun farkındadır. Bu tesbihin çok önemli bir zamanı var. O zamana riayet edilirse, göklerdeki rızık kapıları ardına kadar sizler için açılır ve rızıklar boyunlarını eğerek size gelirler.
MucizeDua farkıyla sizlerle paylaşıyoruz. Allah kabul etsin. Dualarınızda bizi de unutmayın.

İmsak İle Sabah Namazı Arası Okunacak Tesbih:

Sübhanallahi ve bihamdihi, sübhanallahil azim, estağfirullah ve etübü ileyh (100 Kere)

Güneş Batmadan Evvel Okunacak Tesbih:

Sübhanallahi ve bihamdihi (100 Kere)

Sitemizde siz değerli okuyucularımız için yayımladığımız diğer faziletli rızık dualarından faydalanmak için lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız diğer faziletli dua ve sırlı video paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.

“En Bereketli Tesbih” üzerine 12 yorum

 1. Ben sabah namazının sünneti ile farzı arası değil namaz bitince okuyorum. Mutlaka imsak ile sabah namazı arası mı olması gerekir

 2. Öncelikle Allah sizden razı olsun, dualarınızı kabul buyursun.
  Sormak isterim ki güneş batmadan önceki okunacak tesbih gün içinde her hangi bir saatte okunabilir değil mi? Akşam ezanına yakın bir zaman diliminde olması şart değil?

  1. Allah sizlerden de razı olsun. Akşam ezanından önce okunulması gerek. Ne zaman olursa olsun. Sabah ile akşam namazı arasında bir vakitte. Lütfen bu duanın kıymetini ve hikmetini çok iyi bilin. Anlamını idrak ederek okursanız, yani okumuş olmak için değil, o zaman duanın tesirine tesirler katılır. Zaten dua adabına tam riayet ederseniz, çok kısa bir vakitte ne demek istediğimi anlayacaksınızdır. Allah dualarınızı kabul eylesin.

 3. verdiğiniz diğer rızık uygulamalarıyla yapabilir miyiz yoksa bu uygulamalardan birini seçip sadece onu devamlı yapmamız gerekir

   1. Gercekten cok kiymetli dualar
    paylasiyorsunuz,cogunlugu ayet ve esmalardan olusuyor ve bizler icimiz rahat ederek okuyabiliriz, en azindan ben anlamini bilerek ettigim dualarda daha cok konsantre olabiliyorum ve zikir sayilarida normal ,Allah yureginizdeki tum hayirli dualarinizi kabul etsin bizlerle bu guzel bilgilerinizi paylastiginiz icin sizi iki cihanda sevindirsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: