Size Bir Sır Vereyim 4

Size Bir Sır Vereyim 4

Peygamber Efedimiz (S.A.V.) bir hadiste, “Siz yerdekilere merhamet edin ki, göktekiler de (Allah ve Melekleri) size merhamet etsinler” diye buyurdu. Evet dostlarım. Size bir sır vereyim. Mümkün olduğunca sokak hayvanlarına yiyecek ve su verin.
Hep karşılaşmak istediğiniz, duasını almak istediğiniz, Allah’ın ilim verdiği sevgili kulları var ya, işte onlar önemli bir görev için yolda giderken, sizin sokak hayvanlarına verdiğiniz yiyeceği suyu görünce;
“Bu hayvanlara bu yiyecekleri, suları veren kuluna…” diye dua ederler. İşte o duanın hürmetine imkansız dediğin duaların bile şimşek hızında kabul görürler.
Bu sırrın kıymetini bil ve uygula.
Size Bir Sır Vereyim 4

“Size Bir Sır Vereyim 4” üzerine 7 yorum

  1. Allah sizlerden razı olsun. Dua dilek kabul olur olmaz birşey diyemiyecegim. Fakat en azından duaları okuduktan sonra insanın yüreği ferahliyor bir huzur geliyor. Allah’tan ümit kesilmez. Allah’a emanet olun burda bulunan herkez inşallah.

  2. Allah razı olsun. Bu siteyle tanıştıktan sonra hayatım değişti diyebilirim. Nokta atışı yapan paylaşımlar yapıyorsunuz. Maddi ve manevi sorunlarım kalktı. Gerçekten Mucize Dua.

    1. Hasan Beye katiliyorum. Bu sitede cok özgün paylasimlar var. Hayatta giden sevgilinin geri gelmesinden daha önemli seyler de var. Bu konuda mucize dua dan Allah razi olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir