6. Hissi Artıran Zikir

6. Hissi Artıran Zikir

6. Hissi Artıran ZikirDeğerli Mucizedualılar! Sizlerle 6. Hissi Artıran Zikir paylaşacağız. Bu zikrin öyle bir fazileti var ki, altıncı hissinizin artmasıyla sınırlı kalmayacak. Durugörü ve duruişiti yeteneğiniz aktive olacak. Yerin ve göğün sırları sizlere bildirilmeye başlanacak. Kalbinizden iman nuru fışkıracak ve aldığınız kararlarda yanılmayacaksınız. Bazı olayların sonuçları, önceden kalbine doğacak. Neticei Kelam; bu zikir ile meşgul olan farkındalığı Allah’ın izniyle hissedecek, vizyonlar zuhur etmeye başlayacak ve kalp gözü sonuna kadar aralanacak.

Okunacak 6. Hissi Artıran Zikir

Ya Hadi, Ya Habiru, Ya Metinu, Ya Allamul Ğuyub

Okunma Şekli ve Adedi

İlk defa okuyacaklar tutabilirlerse 7 gün oruç tutsunlar. İçinizi ve dışınızı her türlü kötülüklerden, haramlardan, fesatlıktan ve fitnelikten temizleyin. Sonra her farz namazının akabinden yukarıdaki zikri 1000 defa okuyun. Zikre başlamadan evvel Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’e ve İmam Şazili Hazretlerine tevessülde bulunmayı unutmayınız.

“6. Hissi Artıran Zikir” üzerine 27 yorum

    1. Bazı havas uygulamalarını yapabilmeniz için oruç tutmanız gerekebilir. Bu da onlardan birdir.

  1. Kac defa oldugu zaten yaziyor. Siz altinci histen önce okudugunuzu anlamak icin zikirler yapin.

 1. HOCAM CEVABA GORE TESEKKUR EDERIM SIZE YINE BIR SUALIM OLUCAK .KENDIM LEZGIYIM MILLET YANI. BEN COK BILMEK ISTERDIM. IY INSANLARIN RUHLARI OLDUKTEN SORA KABIRDEMI OLUYOR YOKSA GOKTE BERZAXTAMI ? BERZAXINDAMI AYRI AYRI DERECELERINE GORE KATLAR VARMI? BIDE HOCAM DUALARI MUCIZELERI KITAPTANMI OKUDUNUZ YOKSA KENDINIZMI DUZELTDINIZ? BEN BU DUALARI MUCIZELERI YAPMAMISDAN COK SEY GORDUM RUYALARDA . SIRADAN BIRISI DIYILIM DIYE DUSUNUYORUM. COK MERAK ETDIM ONUDA. SORUYA CEVAP VERIRSENIZ SEVINIRIM .TESEKKURLER.

  1. 6. his ile falciligin alakasi yok. Durugörü ya da duruisiti de 6. hisle alakalidir. Falcilik günah ama 6. his degil. Bunu nerede kullandiginiza bagli.

  1. Ve aleykümselam. Evet o yüzden özellikle kendine tevessülde bulunuyoruz. Tesirli bir terkiptir. Hususi önerdigimiz zikirler arasindadir.

   1. Selamun aleykum benimde hislerim cok kuvvetli fakat bir dilegim var iylesmek bunun icin bi oneriniz varmi

    1. Oruc her zaman dualarin kabulünü cabuklastirir, zikrin faziletlerine nail olmayi da kolaylastirir. Bu ancak sizin ihlasinizla alakali bir durum.

 2. Iyi aksamlar,
  Farz Namazi kilmak şartmi ve ne kadar süre okumak lazim sonuca ulasmak icin?
  Tesekkür ederim..

  1. Namaz islamin sartlarindan biridir. Kilmak bize farz kilinmistir. Zikirlerin etkisinin görülebilmesi, daha dogrusu daha cabuk ve etkili olabilmesi icin namaz sarttir. Dogu kültüründe nasil meditasyon varsa, islam kültürünün meditasyonu da namazdir. Namaz kilmadan da zikir ile mesgul olabilirsiniz ama tecellileri zuhur etmeyebilir. Sonra okuyorum olmuyor demeyin.

   1. Selamun aleykum hocam.7 gün oruçlu olduğumuz halde her farz namazın arkasından mı okuyacağız? Bitiş süresi var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!
%d blogcu bunu beğendi: