Evliyaların Hacet Duası

Evliyaların Hacet Duası

Çeşitli sitelerde evliyaların hacet duası ya da dilek duası diye bir dua mevcut. Bu da çok etkili bir duadır. Dikkat edecek olursanız, bu duanın içinde Allah-u Te’ala’nın o güzel isimleriden yani Esma-ül Hüsnalar’dan mevcut ve sizlere defalarca kere bahsettiğim ayetler mevcut. Bu ayetlerle ilgili muazzam etkili hacet dualarını MucizeDua sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Bunları vird edinirseniz çok kısa sürede fayda sağlarsınız.

Evliyaların Hacet Duası

Okunacak Dua:
Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.

Okuma Adedi ve Zamanı:
Sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye doğru 100 kere okuyup duanızı ediniz. Allah dualarımızı kabul eylesin. Amin.
DMCA.com Protection Status

“Evliyaların Hacet Duası” üzerine 13 yorum

 1. Hocam duaya basladım 15 günden fazla oldu bır gün istemeden okuyamadım cok üzüldüm sakıncası varmı

 2. Hocam ben bir yerde calismayi cok istiyorum fakat belki oraya basliyamam hem bölge hemide egitim durumum belki yetmez bu Güzel duayi okursam istetigim yerde istetigim gibi calisabilirmiyim??

 3. Arkadaşlar eşim ile ailem arası açık ailem ile eşim arasında kaldım böyle gider ise boşanacağız yardım edin bu duayı sadece sabah namazından sonra mi okuyacağız
  Vakit sayı şartmı

 4. Bu Dua bir çok yerde
  Bismillâhirrahmânirrahîm*

  ✨Lâ ✨ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.
  Diye geçiyor şimdi bu şekilde okuma yanlış mı oluyor ?

  1. Oradaki sadece ve demek oluyor. Anlam bozuklugu yapmiyor. Ama kafa karistirmamasi icin “Ve” yi biz de kaldirdik. Tesekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir